logo

Kontaktujte nás

Máte ďalšie otázky, na ktoré ste tu zatiaľ nenašli odpoveď? Kontaktujte nás mailom, či telefonicky, požadované informácie radi doplníme.

kontakt

Firemné IT kurzy a školenia výhodne


Počítačové kurzy v priestoroch Vašej spoločnosti

(v Nitre, Bratislave, Novom Meste nad Váhom, Žiline, Banskej Bystrici, Poprade, Košiciach,
rovnako aj v iných mestách SR)

Podporte Vaše firemné IT vzdelávanie v mesiacoch január a február 2015 získajte 10 až 15% zľavu zo štandardných cien školení

  • skupinové školenia s počtom 3 až 5 účastníkov v skupine = 10% zľava
  • skupinové školenia s počtom 6 až 10 účastníkov v skupine = 15% zľavaZa zvýhodnených podmienok Vám pripravíme počítačové kurzy šité na mieru“  podľa Vašich predstáv a potrieb vašich zamestnancov, v termíne a čase podľa vzájomnej dohody.

IVIT - počítačové kurzy a školenia v priestoroch zákazníka kdekoľvek v SR

Pridajte sa k 98% našich zákazníkov

v rámci celého územia Slovenska

a využite výhody uzavretých

firemných počítačových kurzov.

 

Počítačové školenia a kurzy realizujeme už od 1 osoby v priestoroch zákazníka (kdekoľvek na Slovensku), prípadne v školiacich priestoroch našej spoločnosti v Nitre.

Pre vypracovanie nezáväznej cenovej ponuky nás prosím kontaktujte prostredníctvom formulára, prípadne na uvedených tel. číslach alebo e-mailom (>>> rýchly kontakt <<<)

Donesieme k Vám naše počítače

Aby počítačový kurz splnil svoj zmysel z pohľadu návratnosti vynaložených finančných prostriedkov, z pohľadu investovaného času a tiež z pohľadu splnenia očakávaní zo strany samotných účastníkov kurzu, je dôležité, aby si každý účastník kurzu mohol preberanú problematiku zároveň vyskúšať priamo na počítači počas výkladu lektora.

IVIT - mobilná počítačová učebňa

Pokiaľ Vaši zamestnanci, ktorých na takýto kurz vysielate, nevlastnia firemné notebooky, ktoré by zároveň využili v rámci počítačového kurzu pre svoju výučbu, alebo z akéhokoľvek iného dôvodu nie je vo vašich silách v danom termíne pre daný počítačový kurz tieto počítače zabezpečiť, radi Vám vypomôžeme našou mobilnou počítačovou učebňou, ktorá pozostáva z 10 notebookovdataprojektora.

Informujte sa o možnosti získania bezplatného prenájmu našej mobilnej počítačovej učebne pre školenia realizované v priestoroch vašej spoločnosti.

<<< rýchly kontakt >>> .
 

Garancia kvality a ceny

* bezplatné poradenstvo pri príprave počítačového kurzu,

* bezplatný audit vstupných vedomostí zamestnancov - s následným vypracovaním plánu ich ďalšieho vzdelávania,

* individuálne zhodnotenie a formálne uzatvorenie každej vzdelávacej akcie - z pohľadu účastníkov školenia, koordinátora (zadávateľa) vzdelávacej akcie zo strany zákazníka i zo strany lektora počítačového školenia,

* garancia vrátenia peňazí - kladieme dôraz na dlhodobé partnerstvá a dokonalé poznanie potrieb a očakávaní zákazníka a na ich reálne splnenie. V rámci zabezpečenia vysokej kvality nami poskytovaných služieb garantujeme preto vrátenie plnej výšky poplatku za kurz, školenie či seminár, pri oprávnenej nespokojnosti účastníkov s jeho realizáciou,

* profesionálny tím osvedčených a zákazníkmi opätovne vyžadovaných lektorov - interní lektori s viac ako 12 ročnou praxou a tím spolupracujúcich, metodicky zaškolených osvedčených lektorov - profesionálov vo svojom odbore,

* referencie malých i nadnárodných spoločností - kvalitu našich služieb potvrdzujú naši doterajší klienti malých i nadnárodných spoločností z rôznych oblastí podnikania (v prípade záujmu Vám radi zašleme zoznam našich referencií).
 

Kontaktujte nás pre spresnenie vašich predstáv a potrieb vašich zamestnancov, radi Vám poslúžime
<<< rýchly kontakt >>> .

 Naši
partneri:  
Microsoft Partner Network Naši
klienti:  
DHL Danfoss Embraco Matador Osram Dalkia Slovenská sporiteľňa

           

close

Prihlásenie

Pre prihlásenie zadajte Vaše prihlasovacie meno a heslo, ktoré ste si zvolili pri registrácií. Ak ste zabudli heslo kliknite na obnovenie hesla.

Obnova heslaRegistrácia
Zobraziť heslo
Zapamätať
close

Odber newslettra

Zadajte nasledovné údaje a odoberajte zdarma Newsletter s aktuálnymi termínmi školení, typmi, trikmi a článkami z oblasti IT.

Polia označené hviezdičkou (*) sú povinné.
./
../../