logo

Verejné kurzy

pre verejnosť i firmy

Individuálne kurzy

šité na mieru jednotlivcom

Uzavreté firemné kurzy

kdekoľvek na Slovensku

Kontaktujte nás

Máte ďalšie otázky, na ktoré ste tu zatiaľ nenašli odpoveď? Kontaktujte nás mailom, či telefonicky, požadované informácie radi doplníme.

kontakt

Vašim kritériam vyhovelo 7 kurzov

10 %
ZĽAVA
detajl Detail kurzu
Administratívny pracovník s MS Excel

Kurz je určený všetkým záujemcom, ktorí sa chcú stať špecialistami v práci s programom MS Excel a nájsť si tak všestranné uplatnenie na trhu práce kde sa vyžaduje pokročilá znalosť práce s týmto – v súčasnosti zo strany firiem jedným z najpoužívanejších kancelárskych a analytických programov. 

Kompaktný kurz
88 hodín
Amazon BTS2, Sereď
10 %
ZĽAVA
detajl Detail kurzu
Dátový analytik s MS Excel

Cieľom kurzu je rozšíriť doterajšie vedomostí účastníkov v práci s programom Microsoft Excel o pokročilé nástroje tohto programu a jeho doplnkov tak, aby boli po jeho absolvovaní aj bez znalosti programovania schopní analyzovať veľké množstvo údajov a vytvárať prehľadné reporty.

Absolventi kurzu zvládnu vytvoriť a používať kontingenčné tabuľky, oboznámia sa s moderným typom interaktívnych dashboard reportov, ktorý v prehľadnej forme zobrazuje komplexné informácie na jednej obrazovke. Pri práci s nástrojom Power Query, určeným pre import údajov z rôznych zdrojov, a pre ich prípravu na analýzy, sa účastníci oboznámia s vytváraním postupov transformácie údajov, ako aj spájaním údajov pomocou pripojenia alebo relácií. Pomocou doplnku PowerPivot budú schopní vytvárať relačné vzťahy priamo v Exceli a používať náročnejšie výpočty v kontingenčných tabuľkách. Účastníci sa tiež oboznámia s aplikáciou Microsoft Power BI, ktorá slúži pre tvorbu analytického modelu z rôznych dátových zdrojov a prezentácie výstupov vo forme grafických reportov.

Modulárny kurz
72 hodín
Amazon BTS2, Sereď
10 %
ZĽAVA
detajl Detail kurzu
Digitálne zručností administratívnych pracovníkov

Cieľom kurzu je odovzdať jeho účastníkom teoretické i praktické znalosti potrebné pre zvládnutie samostatnej a efektívnej práce v najrozšírenejších programoch kancelárskeho balíka MS Office, medzi ktoré patria programy Word pre prácu s textami, Excel pre tvorbu tabuliek, výpočty a analýzy, PowerPoint pre tvorbu prezentácií, Outlook pre prácu s elektronickou poštou a tiež Teams pre interaktívnu online komunikáciu. Účastníci kurzu tak získajú nevyhnutné predpoklady pre zabezpečenie efektívneho chodu kancelárie na pozícií administratívneho pracovníka.

Kompaktný kurz
96 hodín
Amazon BTS2, Sereď
10 %
ZĽAVA
detajl Detail kurzu
Junior C# / .NET vývojár

Cieľom kurzu, ktorý je vstupnou bránou do sveta programovania, je priblížiť účastníkom kurzu všeobecné postupy pri programovaní, objasniť terminológiu a metodológiu v oblasti algoritmizácie a bežnú prácu s výrazmi a operátormi. 

Kompaktný kurz
64 hodín
Amazon BTS2, Sereď
23.09.2022
10 %
ZĽAVA
detajl Detail kurzu
Správca počítačových sietí - Junior

Cieľom tohoto kurzu je poskytnúť účastníkom znalostí sietí (prevažne TCP/IP) potrebné pre každodennú prácu administrátora počítačovej siete zodpovedného za správu a údržbu siete vo firemnom prostredí.

Kompaktný kurz
48 hodín
Amazon BTS2, Sereď
10 %
ZĽAVA
detajl Detail kurzu
Správca produktov Microsoft 365
Cieľom kurzu je oboznámiť účastníkov s cloudovými službami technológie Microsoft 365, ktorá v sebe spája známe prostredie klasickej pracovnej plochy aplikácií balíka Microsoft Office, podnikovú e-mailovú službu, zdieľané kalendáre, okamžité správy, videokonferencie i komplexné zdieľanie súborov, pričom umožňuje zostať v kontakte a spolupracovať v tíme. Účastníci kurzu získajú komplexný a zároveň ľahko zrozumiteľný prehľad o všetkých aplikáciách technológie Microsoft 365 a oboznámia sa  základmi správy Microsoft 365, získajú cenné rady a návody ako zefektívniť každodennú prácu s aplikáciami a ako riešiť vzniknuté problémy používateľov 365 na pracovisku.
Kompaktný kurz
40 hodín
Amazon BTS2, Sereď

Cena 0,00 €

Cena s DPH: 0,00 €detajl Detail kurzu
hodín
+ VIAC KURZOV
Naši
partneri:  
Microsoft Partner Network Naši
klienti:  
DHL Danfoss Embraco Matador Osram Dalkia Slovenská sporiteľňa

           

close

Prihlásenie

Pre prihlásenie zadajte Vaše prihlasovacie meno a heslo, ktoré ste si zvolili pri registrácií. Ak ste zabudli heslo kliknite na obnovenie hesla.

Obnova heslaRegistrácia
Zobraziť heslo
Zapamätať
close

Odber newslettra

Zadajte nasledovné údaje a odoberajte zdarma Newsletter s aktuálnymi termínmi školení, typmi, trikmi a článkami z oblasti IT.

Polia označené hviezdičkou (*) sú povinné.
./
../../