logo

Kontaktujte nás

Máte ďalšie otázky, na ktoré ste tu zatiaľ nenašli odpoveď? Kontaktujte nás mailom, či telefonicky, požadované informácie radi doplníme.

kontakt

Verejné PC kurzy výhodne


Vyberte si z ponuky verejných školení zameraných na tvorbu a správu tabuliek, prácu so vzorcami i funkciami, zvládnite databázy a analýzu firemných údajov pomocou kontingenčných tabuliek v EXCELI alebo základy jazyka SQL a uplatníte si 29% zľavu z ich bežných cien.

Harmonogram verejných kurzov si môžete pozrieť tu

Táto ponuka platí pre všetky verejné kurzy realizované v mesiaci jún 2013 a nie je možné ju navzájom kombinovať s inými akciami a zľavami.

ORGANIZAČNÉ POKYNY

Čas realizácie verejných kurzov
Realizácia verejných kurzov prebieha v Nitre v čase od 9:00 do 16:15 hod. (1 vyučovacia hodina = 45 min.). V rámci denného rozsahu kurzu je štandardne plánovaná jedna 15 min. prestávka dopoludnia, 45 min. prestávka na obed a jedna 15 min. prestávka popoludní.

Bližšie informácie o verejných kurzoch (miesto konania, čas registrácie a pod.) budú zaslané cca týždeň pred termínom ich realizácie.

Podmienky realizácie verejných kurzov
Realizácia verejných kurzov je podmienená účasťou vopred stanoveného, minimálneho počtu záväzne prihlásených účastníkov (vo väčšine prípadov sa jedná o 5-tich účastníkov, tento počet však závisí od typu jednotlivých kurzov).

Maximálny počet účastníkov verejných kurzov je 12, v závislosti od typu jednotlivých kurzov.

Spoločnosť IVIT – Inštitút vzdelávania informačných technológii, s.r.o. si vyhradzuje právo presunúť termín konania kurzu pri nedostatočnom počte prihlásených účastníkov (toto neplatí pri garantovanom kurze), ako i v prípade udalostí, ktoré nemôže ovplyvniť (zásah vyššej moci, prerušenie dodávky elektrickej energie, náhla práceneschopnosť lektora). V takomto prípade okamžite kontaktujeme účastníkov školení a dohodneme s nimi náhradný termín.

Cena verejných kurzov
V cene vyššie uvedených verejných kurzov je zahrnutý aj študijný materiál spoločnosti IVIT, ktorý je pre účastníkov kurzov poskytovaný v tlačenej forme.

V cene kurzov sú tiež zahrnuté náklady na predkurzovú a pokurzovú komunikáciu, vystavenie osvedčení pre účastníkov kurzov, náklady spojené s prípravou tréningov a prispôsobenie obsahu kurzov potrebám ich účastníkov. Cena verejných kurzov zahŕňa tiež občerstvenie počas prestávok (káva, čaj, minerálka).

Ubytovanie a obedy pre účastníkov kurzov nie sú zahrnuté v ich základnej cene, objednávajú sa individuálne.

Všetky uvedené ceny sú bez DPH a sú konečné, nakoľko naša spoločnosť nie je platcom DPH.

Technické zabezpečenie verejných kurzov
Realizácia školení bude prebiehať vo verzii software MS Excel 2010 (slovenské jazykové rozhranie. Vzhľadom na minimálne rozdiely s verziou programu MS Excel 2007, sú školenia vhodné aj pre majiteľov týchto verzií

Verejné počítačové kurzy sú realizované na technike spoločnosti IVIT – Inštitútu vzdelávania informačných technológii, s.r.o. (pokiaľ v popise kurzu nie je uvedené inak). Každý účastník kurzu má k dispozícií PC pre samostatnú prácu.

Spôsoby prihlásenia sa na verejné školenie

* zaslaním vyplnenej prihlášky na adresu ivit@ivit.sk

* prostredníctvom nášho e-shopu na www.ivit.sk

* vyplnením kontaktného formulára www.ivit.sk/kontakt/

* telefonicky na tel. číslach: 037 63 13 188 alebo 0902 904 242

* zaslaním záväznej prihlášky poštou

* osobne v kancelárií spoločnosti IVIT – Inštitút vzdelávania informačných technológii, s.r.o. na ul. Piaristická 10 v Nitre.

Prihlásenie sa na Vami vybrané kurzy je záväzné a vyjadrujete ním svoj súhlas s obchodnými podmienkami uvedenými na portály http://ivit.sk/organizacia/vseobecne-obchodne-podmienky/.

V prípade, že v ponuke verejných kurzov nenájdete termín, ktorý by Vám vyhovoval, kontaktujte prosím naše obchodné oddelenie, pokiaľ to bude možné, vyjdeme Vám v ústrety.Naši
partneri:  
Microsoft Partner Network Naši
klienti:  
DHL Danfoss Embraco Matador Osram Dalkia Slovenská sporiteľňa

           

close

Prihlásenie

Pre prihlásenie zadajte Vaše prihlasovacie meno a heslo, ktoré ste si zvolili pri registrácií. Ak ste zabudli heslo kliknite na obnovenie hesla.

Obnova heslaRegistrácia
Zobraziť heslo
Zapamätať
close

Odber newslettra

Zadajte nasledovné údaje a odoberajte zdarma Newsletter s aktuálnymi termínmi školení, typmi, trikmi a článkami z oblasti IT.

Polia označené hviezdičkou (*) sú povinné.
./
../../