logo

Kontaktujte nás

Máte ďalšie otázky, na ktoré ste tu zatiaľ nenašli odpoveď? Kontaktujte nás mailom, či telefonicky, požadované informácie radi doplníme.

kontakt

Verejné počítačové kurzy


Od vzniku našej spoločnosti máme ambíciu spolu s uzatvorenými počítačovými kurzami, ktoré ponúkame firmám pre ich zamestnancov v ich priestoroch ponúkať aj verejné kurzy určené pre širokú verejnosť ale aj menšie firmy a živnostníkov. Na začiatku sme ponúkali verejné kurzy len v Nitre. Aktuálne je naša ponuka verejných počítačových školení aj v mestách: Bratislava, Trnava, Trenčín, Žilina a Košice.

Verejné počítačové kurzy - Bratislava, Nitra, Trnava, Trenčín, Žilina a Košice


Verejné počítačové kurzy a školenia, ktoré sú charakterizované dodržaním ich štandardnej obsahovej náplne a štandardného rozsahu, vopred stanoveným termínom a časom ich realizácie a tiež vopred stanoveným minimálnym počtom účastníkov v skupine, realizujeme momentálne v školiacom stredisku našej spoločnosti v Nitre a tiež v prenajatých školiacich miestnostiach našich partnerov v Trnave, Trenčíne, Bratislave, Žiline a Košiciach.

Verejné počítačové kurzy - Bratislava, Nitra, Trnava, Trenčín, Košice a Žilina

V prípade, že máte záujem o verejný počítačový kurz, kliknutím na vybrané odkazy v zozname si stiahnete aktuálny harmonogram pre vybranú lokalitu. V pripade, že kliknete na lokalitu v mape zobrazia sa Vám detailne informacie o mieste konania a najbližších termínoch počítačových kurzov.

Harmonogram - verejné počítačové kurzy ON-line >>> 
Harmonogram - verejné počítačové kurzy Nitra >>> 
Harmonogram - verejné počítačové kurzy Žilina >>>
Harmonogram - verejné počítačové kurzy Košice >>>
Harmonogram - verejné počítačové kurzy Bratislava >>>
Harmonogram - verejné počítačové kurzy Trnava >>>
Harmonogram - verejné počítačové kurzy Trenčín >>>

Dôležité informácie

Ako postupovať pri objednaní počítačového kurzu, aké sú podmienky zrušenia účasti na kurze, v akom čase prebieha realizácia verejného počítačového školenia, čo zahŕňa cena počítačového kurzu a pod. - odpovede nájdete v nasledovných článkoch:

Všeobecné obchodné podmienky >>>
Organizačné pokyny – verejné školenia >>>Naši
partneri:  
Microsoft Partner Network Naši
klienti:  
DHL Danfoss Embraco Matador Osram Dalkia Slovenská sporiteľňa

           

close

Prihlásenie

Pre prihlásenie zadajte Vaše prihlasovacie meno a heslo, ktoré ste si zvolili pri registrácií. Ak ste zabudli heslo kliknite na obnovenie hesla.

Obnova heslaRegistrácia
Zobraziť heslo
Zapamätať
close

Odber newslettra

Zadajte nasledovné údaje a odoberajte zdarma Newsletter s aktuálnymi termínmi školení, typmi, trikmi a článkami z oblasti IT.

Polia označené hviezdičkou (*) sú povinné.
./
../../