logo

Kontaktujte nás

Máte ďalšie otázky, na ktoré ste tu zatiaľ nenašli odpoveď? Kontaktujte nás mailom, či telefonicky, požadované informácie radi doplníme.

kontakt

Nadviazanie spolupráce so spoločnosťou Nethemba


IVIT a NETHEMBA – partneri v oblasti vzdelávania IT bezpečnosti
Ponuka unikátnych kurzov z oblasti bezpečnosti webových aplikácií a penetračných testov pre prgramátorov, systémových administrátorov a tiež pre manažérov a majiteľov podnikov.
22.4.2013

Spoločnosť IVIT – Inštitút vzdelávania informačných technológií, s.r.o., so sídlom v Nitre, s pôsobnosťou po celom území Slovenskej republiky, starostlivo buduje a rozvíja partnerstvá s poprednými spoločnosťami a lídrami vo svojom odbore.

Tieto partnerstvá sú pre našich klientov prínosom v podobe špičkových vzdelávacích služieb v oblasti informačných technológií.

S potešením si Vás dovoľujeme informovať, že v apríli tohto roku sme nadviazali spoluprácu s renomovanou spoločnosťou Nethemba, ktorá je slovenskou bezpečnostnou IT spoločnosťou špecializujúcou sa primárne na bezpečnosť webových aplikácií a penetračné testy.

Spoločnosť Nethemba ako jediná na Slovensku a v Čechách ponúka bezpečnostné audity RFID technológií, penetračné testy SAP systémov, či smartphone aplikácií všetkých mobilných platforiem a venuje sa aktívnemu výskumu v oblasti bezpečnosti, čo demonštruje pravidelnými prezentáciami na konferenciách po celom svete

Bohaté praktické skúsenosti IT špecialistov tejto spoločnosti Vám v rámci tejto našej spolupráce ponúkame v podobe unikátnych kurzov z oblasti IT bezpečnosti, realizované v slovenskom i anglickom jazyku.

Ako obchodný partner spoločnosti Nethemba, Vám tak vieme poslúžiť realizáciou verejnýchuzatvorených firemných kurzov z oblasti IT bezpečnosti za rovnakých finančných podmienok, ako náš nový partner vo vzdelávaní.

Štandardné obsahové náplne jednotlivých kurzov z oblasti IT bezpečnosti si môžete pozrieť na našom portály www.ivit.sk/, kde nájdete aj bližšie informácie o podmienkach realizácie verejných i uzatvorených firemných školení (http://ivit.sk/organizacia/formy-realizacie-kurzov/).Sociálne siete

Sledujte nás aj na sociálnych sieťach:
Linkedin - spájame sa s profesionálmi,
Facebook - súťaže a informácie z oblasti IT
Youtube - videá z našich školení a kurzov.
Instagram - fotky z našich podujatí

MAKRÁ ČI PROGRAMOVANIE VO VBA?

Opakujete v Exceli tie isté operácie zas a znova a radi by ste ich zautomatizovali?

Viete kedy použiť jednoduché makro a kedy začať programovať v jazyku VBA (Visual Basic for Aplication)? 

 

Vzdelávací poukaz

Investujte do Vášho osbnostné rozvoja v informačných technológiách kúpou zvýhodnených vzdelávacích poukazov pre rok 2020.

výber vzdelávacích pokazov >>>

Naši
partneri:  
Microsoft Partner Network Naši
klienti:  
DHL Danfoss Embraco Matador Osram Dalkia Slovenská sporiteľňa

           

close

Prihlásenie

Pre prihlásenie zadajte Vaše prihlasovacie meno a heslo, ktoré ste si zvolili pri registrácií. Ak ste zabudli heslo kliknite na obnovenie hesla.

Obnova heslaRegistrácia
Zobraziť heslo
Zapamätať
close

Odber newslettra

Zadajte nasledovné údaje a odoberajte zdarma Newsletter s aktuálnymi termínmi školení, typmi, trikmi a článkami z oblasti IT.

Polia označené hviezdičkou (*) sú povinné.
./
../../