logo

Kontaktujte nás

Máte ďalšie otázky, na ktoré ste tu zatiaľ nenašli odpoveď? Kontaktujte nás mailom, či telefonicky, požadované informácie radi doplníme.

kontakt

Náš tím


Konateľmi a zároveň aj zakladateľmi spoločnosti IVIT – Inštitút vzdelávania informačných technológií, s.r.o.Ing. Jaroslav Porubský, PhD. a Ing. Marek Fúska, ktorí v oblasti vzdelávania informačných technológií pôsobia viac ako 10 rokov.

Budovanie a vedenie nášho lektorského tímu je založené na dlhoročných praktických skúsenostiach oboch konateľov spoločnosti – stále aktívnych lektorov a zároveň špecialistov na produkty Microsoft Office.

Keďže portfólio našich školení pokrýva širokú oblasť IT a nie je v možnostiach interných lektorov celé toto spektrum pokryť, vybudovali sme tiež sieť externých lektorovkonzultantov z rôznych oblastí IT v rámci Slovenska.

Pri výbere lektorov sme veľmi dôkladný, zameriavame sa predovšetkým na ich odborné a pedagogické zdatnosti a tiež na samotný prístup k zákazníkovi.

Lektori sú nami metodicky zaškolený, používajú jednotnú lektorskú sadu prezentácií a prípadových štúdií. Veľký dôraz kladieme na to, aby lektori svoje Know-how odovzdali v rámci školení na reálnych a na prax orientovaných príkladoch.First minute kurzy

Plánujte si svoje
IT vzdelávanie s predstihom
a získajte výrazné zľavy
na vybrané IT školenia

viac

Riešenia pre Vás

Aktuálne riešenie pre účtovníkov - generovanie xml formátu pre účely kontrolných výkazov pre finančnú správu.

viac

kontaktujte nás

Potrebujete viac informácií?

viac

verejné IT kurzy

Verejné počítačové kurzy
v Nitre, v Bratislave, 
v Žiline a v Košiciach, info o ich termínoch, cenách a akciách pre 1. polrok 2020

viac

Naši
partneri:  
Microsoft Partner Network Naši
klienti:  
DHL Danfoss Embraco Matador Osram Dalkia Slovenská sporiteľňa

           

close

Prihlásenie

Pre prihlásenie zadajte Vaše prihlasovacie meno a heslo, ktoré ste si zvolili pri registrácií. Ak ste zabudli heslo kliknite na obnovenie hesla.

Obnova heslaRegistrácia
Zobraziť heslo
Zapamätať
close

Odber newslettra

Zadajte nasledovné údaje a odoberajte zdarma Newsletter s aktuálnymi termínmi školení, typmi, trikmi a článkami z oblasti IT.

Polia označené hviezdičkou (*) sú povinné.
./
../../