logo

Kontaktujte nás

Máte ďalšie otázky, na ktoré ste tu zatiaľ nenašli odpoveď? Kontaktujte nás mailom, či telefonicky, požadované informácie radi doplníme.

kontakt

Profil spoločnosti


Spoločnosť IVIT – Inštitút vzdelávania informačných technológií, s.r.o.  so sídlom v Nitre, s pôsobnosťou po celom území Slovenskej Republiky, zahájila svoju činnosť po viac ako 10 ročnom pôsobení jej konateľov v oblasti vzdelávania informačných technológií.

Dlhoročné skúsenosti získané komunikáciou so zákazníkmi malých a tiež veľkých nadnárodných spoločností, riešením ich požiadaviek formou odborných počítačových školení, seminárov a konzultácií, sme skĺbili do idey veľkého projektu – ponúknuť nášmu slovenskému trhu stabilnú vzdelávaciu spoločnosť s prozákazníckym prístupom, kvalitnými službami s inovatívnym riešením, schopnú poslúžiť jednotlivcovi i komerčným spoločnostiam kdekoľvek na Slovensku.

Kdekoľvek na Slovensku

Počítačové školenia, kurzy a semináre realizujeme už od 1 osoby kdekoľvek na Slovensku, v termíne a čase podľa vzájomnej dohody.

Miesto realizácie závisí od formy ich realizácie (verejné školenie, individuálne školenie, uzavreté firemné školenie) a tiež od samotných požiadaviek zákazníka.

Klientela

Naše služby smerujeme predovšetkým pre pokrytie potrieb firemnej klientely, no sme pripravení poslúžiť aj jednotlivcom kdekoľvek na Slovensku.

Klientov máme z finančného sektoru, automobilového i elektrotechnického priemyslu, z oblastí služieb, školstva a z ďalších oblastí.

Kladieme dôraz na dlhodobé partnerstvá a dokonalé poznanie potrieb a očakávaní zákazníka.

Portfólio

Vzhľadom na dlhoročné pôsobenie konateľov spoločnosti v oblasti vzdelávania v IT, partnerstvá a kontakty s lektormi a profesionálmi zo sveta informačných technológií, pokrývame široké spektrum oblastí v tomto sektore.

Zabezpečujeme tak počítačové školenia, kurzy a semináre pre užívateľov i IT profesionálov v nasledovných oblastiach:

  • kancelárske aplikácie (MS Office)
  • grafika (Adobe, Corel)
  • programovanie (Java, C#.NET, Visual Basic.NET, Oracle – PL/SQL...)
  • inštalácia a správa serverov (MS SQL Server, MS Windows Server, MS Exchange Server, MS Project Server)
  • konštrukčné programy (AutoCAD, ZW CAD, Autodesk Inventor)
  • databázové systémy 
  • web marketing
  • ...

Formy realizácie

Školenia vždy prispôsobujeme potrebám a požiadavkám našich zákazníkov.

V prípade počítačových školení realizovaných formou uzavretých firemných školení (2 a viacerí účastníci v skupine) a tiež realizovaných individuálnou formou (1 účastník), je miesto, termín, čas, obsahová náplň a tým aj samotný rozsah školenia vždy vecou dohody.

Realizácia verejných školení dáva možnosť i jednotlivcom zúčastniť sa skupinových školení vo vopred stanovenom termíne i čase za nižšiu cenu školenia, rozloženú na viacerých jeho účastníkov.

Naši lektori, školitelia a konzultanti

Budovanie a vedenie nášho lektorského tímu je založené na dlhoročných praktických skúsenostiach oboch konateľov spoločnosti – stále aktívnych lektorov – špecialistov na produkty Microsoft Office.

Keďže portfólio našich školení pokrýva širokú oblasť IT a nie je v možnostiach interných lektorov celé toto spektrum pokryť, vybudovali sme tiež sieť externých lektorov a konzultantov z rôznych oblastí IT v rámci Slovenska a tiež z Českej Republiky.

Pri výbere lektorov sme veľmi dôkladný, zameriavame sa predovšetkým na ich odborné a pedagogické zdatnosti a tiež na samotný prístup k zákazníkovi.

Lektori sú nami metodický zaškolení, používajú jednotnú lektorskú sadu prezentácií a prípadových štúdií. Veľký dôraz kladieme na to, aby lektori svoje Know-how odovzdali  v rámci školení na reálnych a na prax orientovaných príkladoch.

Technické vybavenie

Naša mobilná počítačová učebňa (10 notebookov & dataprojektor) dáva možnosť pokryť potreby vzdelávania aj v sídle našich zákazníkov kdekoľvek na Slovensku.

Šetríme tak čas vynaložený na prepravu zamestnancov na miesto realizácie školení mimo ich pracoviska a tiež náklady spojené s ich prepravou, popr. ubytovaním.

Garancia kvality

Neustále zvyšovanie kvality našich služieb sa snažíme naším zákazníkom garantovať spoluprácou s tými najkompetentnejšími partnermi v oblasti vzdelávania informačných technológií.

Našou ambíciou pre tento rok je nadviazanie spolupráce so spoločnosťou Microsoft Slovakia, s.r.o. a získanie kompetencie partnera vo vzdelávaní na úrovni silver competency.

Znalosť trhu, potreby a očakávania zákazníkov, naše skúsenosti a ambície a tiež naša túžba neustále vytvárať dlhodobé vzťahy so zákazníkmi, vytvárať silné partnerstvá s našimi dodávateľmi  a prispievať k vytváraniu pracovných príležitosti na slovenskom trhu, sú pre nás tou správnou motiváciou pre našu prácu.

Vzhľadom na naše osobné presvedčenie, cieľ a poslanie spoločnosti, robíme a budeme robiť vždy všetko preto, aby sme Vás našim prístupom a našimi službami presvedčili a vybudovali si s Vami dlhodobí, obojstranne prospešný vzťah.First minute kurzy

Plánujte si svoje
IT vzdelávanie s predstihom
a získajte výrazné zľavy
na vybrané IT školenia

viac

Riešenia pre Vás

Aktuálne riešenie pre účtovníkov - generovanie xml formátu pre účely kontrolných výkazov pre finančnú správu.

viac

kontaktujte nás

Potrebujete viac informácií?

viac

verejné IT kurzy

Verejné počítačové kurzy
v Nitre, v Bratislave, 
v Žiline a v Košiciach, info o ich termínoch, cenách a akciách pre 1. polrok 2020

viac

Naši
partneri:  
Microsoft Partner Network Naši
klienti:  
DHL Danfoss Embraco Matador Osram Dalkia Slovenská sporiteľňa

           

close

Prihlásenie

Pre prihlásenie zadajte Vaše prihlasovacie meno a heslo, ktoré ste si zvolili pri registrácií. Ak ste zabudli heslo kliknite na obnovenie hesla.

Obnova heslaRegistrácia
Zobraziť heslo
Zapamätať
close

Odber newslettra

Zadajte nasledovné údaje a odoberajte zdarma Newsletter s aktuálnymi termínmi školení, typmi, trikmi a článkami z oblasti IT.

Polia označené hviezdičkou (*) sú povinné.
./
../../