logo

Kontaktujte nás

Máte ďalšie otázky, na ktoré ste tu zatiaľ nenašli odpoveď? Kontaktujte nás mailom, či telefonicky, požadované informácie radi doplníme.

kontakt

Formy realizácie kurzov


IVIT – Inštitút vzdelávania informačných technológii, s.r.o. ponúka rôzne formy realizácie kurzov, školení a seminárov, ktoré sa líšia miestom, termínom a časom ich realizácie, počtom ich účastníkov, možnosťou prispôsobenia si ich obsahových náplni ako aj samotného tempa výučby.

Formy realizácie počítačových kurzov:
1. uzatvorený firemný kurz
2. individuálny kurz
3. verejný kurz

Uzatvorené firemné IT kurzy

Pre zamestnancov malých i veľkých spoločnosti, ktorí riešia konkrétne situácie a problémy z každodennej praxe, pripravíme kurz šitý na mieru, s miestom realizácie kdekoľvek na Slovensku už od 1 osoby.

Štandardné obsahové náplne jednotlivých kurzov sú pri tejto forme realizácie plne prispôsobené potrebám a požiadavkám ich účastníkov. Zároveň je možné prispôsobiť aj ich rozsahfrekvenciu realizácie.

Pre realizáciu uzatvorených počítačových kurzov postačuje dostatočne priestranná miestnosť vybavená stolmi a stoličkami. Pre účastníkov uzavretých kurzov v prípade potreby zabezpečíme našu mobilnú počítačovú učebňu, ktorá pozostáva z notebookov a projektora.

Veľký dôraz kladieme tiež na prípravnú fázu uzatvorených firemných kurzov, t.j. na zistenie reálnej potreby zo strany účastníkov školení, ich vstupných vedomostí a následne ich vhodného zaradenia do správnej úrovne kurzu a tiež príprave obsahových náplní jednotlivých kurzov.

Cenová kalkulácia uzatvorených firemných kurzov sa odvíja od ich požadovanej úrovne (náročnosť na odbornosť), ich rozsahu a frekvencie, počtu účastníkov na kurzoch a tiež od miesta ich realizácie.

V cene väčšiny uzatvorených kurzov je zahrnutý študijný materiál spoločnosti IVIT, ktorý je pre účastníkov kurzov poskytovaný v tlačenej forme (ak nie je v informáciách o kurze uvedené inak). V cene kurzu sú tiež zahrnuté náklady na predkurzovú a pokurzovú komunikáciu, vystavenie osvedčení pre účastníkov školení, náklady spojené s prípravou tréningov a prispôsobenie obsahu školení potrebám účastníkov.

Individuálne počítačové kurzy

Základnou črtou individuálnych kurzov je skutočnosť, že lektor celú svoju pozornosť venuje len jednému účastníkovi a zároveň mu plne prispôsobuje tempo výučby i obsahovú náplň školenia.

Individuálny počítačový kurz je možné zrealizovať kdekoľvek na Slovensku, v termíne a čase podľa vzájomnej dohody. Zároveň je možné prispôsobiť rozsah a frekvenciu daného kurzu.

Cenová kalkulácia individuálneho kurzu sa odvíja od požadovanej úrovne (náročnosť na odbornosť), jeho rozsahu, frekvencie a tiež od miesta jeho realizácie.

V cene individuálnych kurzov sú zahrnuté náklady na predkurzovú a pokurzovú komunikáciu, vystavenie osvedčenia pre účastníka školenia, náklady spojené s prípravou tréningu a prispôsobenie obsahu školenia potrebám účastníka.

Verejné počítačové kurzy a školenia

Verejné počítačové kurzy sú kvalitným a cenovo dostupným riešením pre súkromné osoby a tiež firemných zákazníkov s menším počtom účastníkov.

Aktuálne sú verejné počítačové kurzy realizované v Nitre, v Žiline a v Banskej Bystrici.
Spoločnosť IVIT zvažuje výhľadovo realizáciu verejných počítačových školení aj v iných mestách SR a to v Trenčíne, v Poprade a v Prešove.

Realizácia verejných počítačových kurzov je podmienená účasťou vopred stanoveného, minimálneho počtu záväzne prihlásených účastníkov (vo väčšine prípadov sa jedná o 5-tich účastníkov, tento počet však závisí od typu jednotlivých kurzov a miesta ich realizácie).

Maximálny počet účastníkov verejných školení je 10 v závislosti od typu jednotlivých školení. Každý účastník kurzu má k dispozícií PC pre samostatnú prácu.

Ubytovanie a obedy pre účastníkov kurzov nie sú zahrnuté v ich základnej cene, objednávajú sa na požiadanie účastníkov školení individuálne.

V cene väčšiny verejných počítačových kurzov je zahrnutý študijný materiál spoločnosti IVIT, ktorý je pre účastníkov kurzov poskytovaný v tlačenej forme (ak nie je v informáciách o kurze uvedené inak). V cene kurzov sú tiež zahrnuté náklady na predkurzovú a pokurzovú komunikáciu, vystavenie osvedčení pre účastníkov školení, náklady spojené s prípravou tréningov a prispôsobenie obsahu školení potrebám ich účastníkov. Cena verejných kurzov zahŕňa tiež občerstvenie počas prestávok (káva, čaj, keksíky a minerálka). First minute kurzy

Plánujte si svoje
IT vzdelávanie s predstihom
a získajte výrazné zľavy
na vybrané IT školenia

viac

Riešenia pre Vás

Aktuálne riešenie pre účtovníkov - generovanie xml formátu pre účely kontrolných výkazov pre finančnú správu.

viac

kontaktujte nás

Potrebujete viac informácií?

viac

verejné IT kurzy

Verejné počítačové kurzy
v Nitre, v Bratislave, 
v Žiline a v Košiciach, info o ich termínoch, cenách a akciách pre 1. polrok 2020

viac

Naši
partneri:  
Microsoft Partner Network Naši
klienti:  
DHL Danfoss Embraco Matador Osram Dalkia Slovenská sporiteľňa

           

close

Prihlásenie

Pre prihlásenie zadajte Vaše prihlasovacie meno a heslo, ktoré ste si zvolili pri registrácií. Ak ste zabudli heslo kliknite na obnovenie hesla.

Obnova heslaRegistrácia
Zobraziť heslo
Zapamätať
close

Odber newslettra

Zadajte nasledovné údaje a odoberajte zdarma Newsletter s aktuálnymi termínmi školení, typmi, trikmi a článkami z oblasti IT.

Polia označené hviezdičkou (*) sú povinné.
./
../../