logo

Kontaktujte nás

Máte ďalšie otázky, na ktoré ste tu zatiaľ nenašli odpoveď? Kontaktujte nás mailom, či telefonicky, požadované informácie radi doplníme.

kontakt

Garancia kvality


Cieľom spoločnosti IVIT – Inštitútu vzdelávania informačných technológií je poskytovať naším zákazníkom kvalitné a vysoko profesionálne služby v oblasti vzdelávania informačných technológií kdekoľvek na Slovensku a to už od 1 osoby.

Organizovanie a realizovanie počítačových kurzov, školení a seminárov a dosahovanie vysokej kvality sa v našej spoločnosti opiera o viac ako 12 ročné praktické skúsenosti jej konateľov a zároveň zakladateľov a tiež o odborné vedomosti a pedagogické zdatnosti našich lektorov.

Neustále zvyšovanie kvality našich služieb sa snažíme naším zákazníkom garantovať spoluprácou s tými najkompetentnejšími partnermi v oblasti vzdelávania informačných technológií. Našou ambíciou je nadviazanie spolupráce so spoločnosťou Microsoft Slovakia, s.r.o. a získanie kompetencie partnera vo vzdelávaní na úrovni silver competency.
Realizácia každej vzdelávacej aktivity (školenia, kurzu či seminára) je vždy posudzovaná z pohľadu dvoch, vo väčšine prípadov až z pohľadu troch strán a to zo strany samotných účastníkov školení (formou hodnotiacich dotazníkov), zo strany lektora a tiež zo strany koordinátora - zadávateľa školenia u zákazníka.
V rámci zabezpečenia vysokej kvality nami poskytovaných služieb Vám tak garantujeme vrátenie plnej výšky poplatku za kurz, školenie či seminár, pri oprávnenej nespokojnosti účastníkov s jeho realizáciou.
Vzhľadom na naše osobné presvedčenie, cieľ a poslanie spoločnosti, robíme a budeme robiť vždy všetko preto, aby sme Vás našimi službami presvedčili a vybudovali si s Vami dlhodobí, obojstranne prospešný vzťah vybudovaný na kvalite a dôvere.


First minute kurzy

Plánujte si svoje
IT vzdelávanie s predstihom
a získajte výrazné zľavy
na vybrané IT školenia

viac

Riešenia pre Vás

Aktuálne riešenie pre účtovníkov - generovanie xml formátu pre účely kontrolných výkazov pre finančnú správu.

viac

kontaktujte nás

Potrebujete viac informácií?

viac

verejné IT kurzy

Verejné počítačové kurzy
v Nitre, v Bratislave, 
v Žiline a v Košiciach, info o ich termínoch, cenách a akciách pre 1. polrok 2020

viac

Naši
partneri:  
Microsoft Partner Network Naši
klienti:  
DHL Danfoss Embraco Matador Osram Dalkia Slovenská sporiteľňa

           

close

Prihlásenie

Pre prihlásenie zadajte Vaše prihlasovacie meno a heslo, ktoré ste si zvolili pri registrácií. Ak ste zabudli heslo kliknite na obnovenie hesla.

Obnova heslaRegistrácia
Zobraziť heslo
Zapamätať
close

Odber newslettra

Zadajte nasledovné údaje a odoberajte zdarma Newsletter s aktuálnymi termínmi školení, typmi, trikmi a článkami z oblasti IT.

Polia označené hviezdičkou (*) sú povinné.
./
../../