logo

Kontaktujte nás

Máte ďalšie otázky, na ktoré ste tu zatiaľ nenašli odpoveď? Kontaktujte nás mailom, či telefonicky, požadované informácie radi doplníme.

kontakt

Kde všade školíme


Miesto realizácie počítačových školení závisí od formy ich realizácie a tiež od samotných požiadaviek zákazníka.

Obecne platí, že počítačové školenia vieme a tiež bežne realizujeme kdekoľvek na Slovensku, nezávisle od toho, či sa jedná o skupinu zamestnancov rôznych spoločností, alebo o Vás, ako súkromnú osobu.

V prípade počítačových školení realizovaných formou uzatvorených firemných školení (2 a viacerí účastníci v skupine) a tiež realizovaných inpiduálnou formou (1 účastník), je miesto, termín, čas, obsahová náplň a tým aj samotný rozsah školenia vždy vecou dohody.

Ak sa počítačové školenia realizujú v priestoroch zákazníka, na základe vstupných informácií vypracovávame návrh optimálneho riešenia, v ktorom zohľadňujeme dodržanie kvality výučby a tiež celkové náklady súvisiace s ich realizáciou (dopravné náklady a náklady na ubytovanie lektora, možnosť zabezpečenia počítačov pre účastníkov školení a pod.).

Školenie tohto typu vieme na požiadavku zrealizovať aj mimo priestorov zákazníka, a to v kongresových a vzdelávacích centrách, poprípade v zodpovedajúcich priestoroch iných inštitúcií.

Realizácia verejných počítačových školení, ktoré sú charakterizované dodržaním ich štandardnej obsahovej náplne a štandardného rozsahu, vopred stanoveným termínom a časom ich realizácie a tiež vopred stanoveným minimálnym počtom účastníkov v skupine, prebieha momentálne výlučne v Nitre.

Výhľadovo zvažujeme realizáciu verejných počítačových školení aj v ďalších mestách na Slovensku, konkrétne v Trenčíne, Žiline, Banskej Bystrici a v Košiciach.

Mapa miest realizacií školeníFirst minute kurzy

Plánujte si svoje
IT vzdelávanie s predstihom
a získajte výrazné zľavy
na vybrané IT školenia

viac

Riešenia pre Vás

Aktuálne riešenie pre účtovníkov - generovanie xml formátu pre účely kontrolných výkazov pre finančnú správu.

viac

kontaktujte nás

Potrebujete viac informácií?

viac

verejné IT kurzy

Verejné počítačové kurzy
v Nitre, v Bratislave, 
v Žiline a v Košiciach, info o ich termínoch, cenách a akciách pre 1. polrok 2020

viac

Naši
partneri:  
Microsoft Partner Network Naši
klienti:  
DHL Danfoss Embraco Matador Osram Dalkia Slovenská sporiteľňa

           

close

Prihlásenie

Pre prihlásenie zadajte Vaše prihlasovacie meno a heslo, ktoré ste si zvolili pri registrácií. Ak ste zabudli heslo kliknite na obnovenie hesla.

Obnova heslaRegistrácia
Zobraziť heslo
Zapamätať
close

Odber newslettra

Zadajte nasledovné údaje a odoberajte zdarma Newsletter s aktuálnymi termínmi školení, typmi, trikmi a článkami z oblasti IT.

Polia označené hviezdičkou (*) sú povinné.
./
../../