logo

Kontaktujte nás

Máte ďalšie otázky, na ktoré ste tu zatiaľ nenašli odpoveď? Kontaktujte nás mailom, či telefonicky, požadované informácie radi doplníme.

kontakt

Otvorenie prezenčných IT kurzov


OPÄTOVNÉ OTVORENIE PREZENČNÝCH IT KURZOV PRE VEREJNOSŤ

Touto formou by sme chceli informovať širokú verejnosť a tiež firemných zákazníkov, že podľa aktuálnych opatrení Úradu verejného zdravotníctva (ďalej ÚVZ) je možné opäť otvoriť naše školiace priestory pre našich zákazníkov.

Od 26.apríla 2021 opäť realizujeme klasické prezenčné kurzy podľa poslednej aktuálnej Vyhlášky ÚVZ, pri dodržiavaní všetkých pravidiel a opatrení. 


Pri návšteve kurzov je nutné rešpektovať a dodržiavať aktuálne opatrenia ÚVZ a to hlavne:

 • Mať pri vstupe k nahliadnutiu platný negatívny Covid test, pričom jeho platnosť závisí od konkrétneho regiónu a riadi sa Covid automatom. Výnimky sú osoby ktoré už prekonali toto ochorenie a maju potvrdenie nie staršie ako 180 dni alebo osoby po druhej dávke mRNA vakcíny (napr. Pfizer a Moderna) proti ochoreniu COVID-19, ak od tejto udalosti uplynulo viac ako 14 dní alebo osoby po prvej dávke vektorovej vakcíny (AstraZeneca, Sputnik V) proti ochoreniu COVID-19, ak od tejto udalosti uplynulo viac ako 4 týždne. Platia pre nás teda rovnaké podmienky ako pri návšteve obchodných prevádzok a nákupných centier.

 • Počas školení ale aj pohybu v uzatvorených priestorov školy je potrebné nosenie respirátora.

 • Ak máte pár dní pred kurzom, alebo aj v deň realizácie kurzu zvýšenú teplotu, kurz si nechajte bezplatne preložiť na iný termín.

 • Dodržujte rozostupy a dostatočný odstup od ostatných účastníkov a od lektora aspoň 2 metre v učebni a tak isto aj na chodbe počas prestávok.
  Naše učebne sú tomuto nariadeniu prispôsobené a za každým stolom sedí len jedna osoba.

 • Otvorené - verejné prezenčné kurzy v Bratislave, Košiciach a Žiline realizujeme v skupinách do 5 osôb + lektor. V Nitre v skupinách do 4 osôb + lektor.

 • Realizujeme aj firemné uzatvorené kurzy v priestoroch zákazníkov, podľa nariadení a podľa potreby kdekoľvek v rámci SR – aj nad 5 účastníkov - pri dodržaní aktuálnych opatrení.

 • Rovnako realizujeme aj firemné a individuálne konzultácie a kurzy na mieru.

 • Učebne pravidelne dezinfikujeme a prirodzene vetráme a naši lektori napriek tomu, že sú už po očkovaní, sa pravidelne testujú a nosia aj počas kurzov respirátory.

 • „Covid situáciu“ neustále monitorujeme a bez výnimiek sa riadime pokynmi ÚVZ.

Po viac ako 5 mesiacoch od uzatvorenia našich prevádzok sme teda pripravení na klasické prezenčné školenia, tak ako ste boli zvyknutí a tešíme sa na osobné stretnutie s Vami.


FIREMNÉ POČÍTAČOVÉ KURZY
V PRIESTOROCH VAŠEJ SPOLOČNOSTI alebo ON-LINE 

Preferujete firemné školenia plne prispôsobené potrebám a požiadavkám Vašich zamestnancov?

Neváhajte nás kontaktovať ohľadom vyžiadania si ďalších informácií, prípadne spresnenia Vašich požiadaviek.

Školenia Vám pripravíme a zrealizujeme podľa Vašich aktuálnych preferencií buď štandardnou prezenčnou formou v priestoroch vašej spoločnosti pri dodržaní všetkých aktuálne platných proti epidemiologických opatrení alebo dnes už zabehnutou interaktívnou on-line formou s lektorom "naživo".


>>> r ý c h l y   k o n t a k t <<<
 

 First minute kurzy

Plánujte si svoje
IT vzdelávanie s predstihom
a získajte výrazné zľavy
na vybrané IT školenia

viac

Riešenia pre Vás

Aktuálne riešenie pre účtovníkov - generovanie xml formátu pre účely kontrolných výkazov pre finančnú správu.

viac

kontaktujte nás

Potrebujete viac informácií?

viac

verejné IT kurzy

Verejné počítačové kurzy
v Nitre, v Bratislave, 
v Žiline a v Košiciach, info o ich termínoch, cenách a akciách pre 1. polrok 2020

viac

Naši
partneri:  
Microsoft Partner Network Naši
klienti:  
DHL Danfoss Embraco Matador Osram Dalkia Slovenská sporiteľňa

           

close

Prihlásenie

Pre prihlásenie zadajte Vaše prihlasovacie meno a heslo, ktoré ste si zvolili pri registrácií. Ak ste zabudli heslo kliknite na obnovenie hesla.

Obnova heslaRegistrácia
Zobraziť heslo
Zapamätať
close

Odber newslettra

Zadajte nasledovné údaje a odoberajte zdarma Newsletter s aktuálnymi termínmi školení, typmi, trikmi a článkami z oblasti IT.

Polia označené hviezdičkou (*) sú povinné.
./
../../