logo

Kontaktujte nás

Máte ďalšie otázky, na ktoré ste tu zatiaľ nenašli odpoveď? Kontaktujte nás mailom, či telefonicky, požadované informácie radi doplníme.

kontakt

Prezenčné IT kurzy - pokyny a opatrenia


PREZENČNÉ IT KURZY PRE FIRMY I VEREJNOSŤ

U nás v IVITe nám záleží na zdraví a bezpečnosti účastníkov našich školení a tiež na zdraví našich lektorov.
 

 

Epidemiologickú situáciu na Slovensku vnímame rovnako so všetkou vážnosťou a preto sme aj u nás v IVITe prijali bezpečnostné opatrenia za účelom zaistenia bezpečného prostredia pre Vaše ďalšie vzdelávanie sa.    

► prezenčné firemné uzatvorené školenia v priestoroch klientov realizujeme aj naďalej pri dodržaní platných opatrení nariadených Vládov SR a Úradom verejného zdravotníctva

► všetky nové objednávky spracovávame naďalej e-mailom i telefonicky (»»» rýchly kontakt «««)

► COVID AUTOMAT - aktuálne platné informácie zobrazíte tu >>>

 

 


BEZPEČNOSTNÉ OPATRENIA POŽADOVANÉ PO OPÄTOVNOM OBNOVENÍ PREZENČNÝCH ŠKOLENÍ

Bezpečnostné opatrenia pokyny pre účastníkov prezenčných školení, ktoré je nutné dodržiavať pri návšteve našich prevádzok, sme sa rozhodli spísať prehľadne do niekoľkých bodov:

 1. prekrytie horných dýchacích ciest - už pri vstupe do budovy je potrebne mať rúško, resp. respirátor (podľa aktuálnych opatrení a tzv. COVID automatu). 
  Aktuálne je potrebné použitie respirátara ako počas školenia tak aj počas prestávok vo všetkých uzatvorených priestoroch budovy, teda v mieste realizácie školenia.

   
 2. negatívny test alebo očkovanie alebo prekonanie - v zmysle vyhlášky Úradu verejného zdravotníctva Slovenskej republiky, realizujeme verejné skupinové školenia a umožňujeme vstup do školiacich priestorov iba osobám v režime OTP (očkovaní, testovaní, po prekonaní), pričom pre bezpečnosť ostatných účastníkov to aj naozaj kontrolujeme. Osoby, ktoré tieto podmienky nebudú vedieť preukázať - nebudú vpustené do našich priestorov.
   
 3. príznaky ochorenia - v prípade, že máte príznaky ochorenia COVID-19 alebo chrípky, ako sú napríklad zvýšená teplota, bolesť hrdla, kašeľ, nádcha (neplatí pre alergikov), ... prosíme vás, aby ste dodržiavali nastavené pravidla, zostali doma a riadili sa aktuálnymi pokynmi Úradu verejného zdravotníctva. 
  Ak sa akékoľvek príznaky ochorenia budú prejavovať počas kurzu, vzhľadom na zachovanie pokojnej atmosféry, budeme nútení požiadať Vás o opustenie učebne a Váš kurz bude predčasne ukončený.

   
 4. ak máte pár dní pred kurzom, alebo aj v deň realizácie kurzu zvýšenú teplotu, kurz si nechajte bezplatne preložiť na iný termín. 
   
 5. povinné rozostupy - v učebni a rovnako v našich priestoroch sa snažte dodržiavať 2 metrové rozostupy. Kapacita učebne je limitovaná na maximálne 4 účastníkov a miesta na sedenie sú tomuto predpisu prispôsobené.
   
 6. občerstvenie a obedy - občerstvenie je zabezpečené (káva, čaj, minerálky) preto nie je vhodné nosiť do našich priestorov vlastne občerstvenie. Obedy je možné absolvovať v neďalekých reštauráciách formou obedného menu.
   
 7. pomôcky pri kurze - rovnako sú zabezpečené všetky pomôcky na školenie - počítač, myš, klávesnica. Pokiaľ by ste mali zámer priniesť si vlastný notebook, tak nás prosím o tom informujte predom. Snažíme sa všetky predmety pred každým školením vydezinfikovať a udržiavať tak celý priestor vydezinfikovaný.


  Vašou účasťou na našich školeniach či už u nás v IVITe alebo tiež v priestoroch vašej spoločnosti potvrdzujete, že nemáte vedomosť, že ste boli za posledných 10 dní v kontakte s niekým, kto bol pozitívne testovaný na COVID-19 alebo má jeho príznaky a že zároveň súhlasíte so všetkými vyššie uvedenými bezpečnostnými pravidlami.

  Ďakujeme, že dbáte na bezpečnosť svoju, ako aj nás všetkých.

FIREMNÉ POČÍTAČOVÉ KURZY
V PRIESTOROCH VAŠEJ SPOLOČNOSTI alebo ON-LINE 

Preferujete firemné školenia plne prispôsobené potrebám a požiadavkám Vašich zamestnancov?

Neváhajte nás kontaktovať ohľadom vyžiadania si ďalších informácií, prípadne spresnenia Vašich požiadaviek.

Školenia Vám pripravíme a zrealizujeme podľa Vašich aktuálnych preferencií buď štandardnou prezenčnou formou v priestoroch vašej spoločnosti pri dodržaní všetkých aktuálne platných proti epidemiologických opatrení alebo dnes už zabehnutou interaktívnou online formou s lektorom "naživo".


>>> r ý c h l y   k o n t a k t <<<
 

 First minute kurzy

Plánujte si svoje
IT vzdelávanie s predstihom
a získajte výrazné zľavy
na vybrané IT školenia

viac

Riešenia pre Vás

Aktuálne riešenie pre účtovníkov - generovanie xml formátu pre účely kontrolných výkazov pre finančnú správu.

viac

kontaktujte nás

Potrebujete viac informácií?

viac

verejné IT kurzy

Verejné počítačové kurzy
v Nitre, v Bratislave, 
v Žiline a v Košiciach, info o ich termínoch, cenách a akciách pre 1. polrok 2020

viac

Naši
partneri:  
Microsoft Partner Network Naši
klienti:  
DHL Danfoss Embraco Matador Osram Dalkia Slovenská sporiteľňa

           

close

Prihlásenie

Pre prihlásenie zadajte Vaše prihlasovacie meno a heslo, ktoré ste si zvolili pri registrácií. Ak ste zabudli heslo kliknite na obnovenie hesla.

Obnova heslaRegistrácia
Zobraziť heslo
Zapamätať
close

Odber newslettra

Zadajte nasledovné údaje a odoberajte zdarma Newsletter s aktuálnymi termínmi školení, typmi, trikmi a článkami z oblasti IT.

Polia označené hviezdičkou (*) sú povinné.
./
../../