logo

Kontaktujte nás

Máte ďalšie otázky, na ktoré ste tu zatiaľ nenašli odpoveď? Kontaktujte nás mailom, či telefonicky, požadované informácie radi doplníme.

kontakt

1 platiaci účastník, 2. účastník zdarma


Pri záväznom rezervovaní májových verejných kurzov, získate Vy alebo Váš kolega (obchodný partner, známy...), ten istý verejný kurz zdarma.  

Táto ponuka platí pre všetky verejné kurzy realizované v mesiaci máj a nie je možné ju navzájom kombinovať s inými akciami a zľavami.

Harmonogram verejných kurzov si môžete pozrieť tu.

ORGANIZAČNÉ POKYNY

Čas realizácie verejných kurzov
Realizácia verejných kurzov prebieha v Nitre v čase od 9:00 do 16:15 hod. (1 vyučovacia hodina = 45 min.). V rámci denného rozsahu kurzu je štandardne plánovaná jedna 15 min. prestávka dopoludnia, 45 min. prestávka na obed a jedna 15 min. prestávka popoludní.

Bližšie informácie o verejných kurzoch (miesto konania, čas registrácie a pod.) budú zaslané cca týždeň pred termínom ich realizácie.

Podmienky realizácie verejných kurzov
Realizácia verejných kurzov je podmienená účasťou vopred stanoveného, minimálneho počtu záväzne prihlásených účastníkov (vo väčšine prípadov sa jedná o 5-tich účastníkov, tento počet však závisí od typu jednotlivých kurzov).

Maximálny počet účastníkov verejných kurzov je 12, v závislosti od typu jednotlivých kurzov.

Spoločnosť IVIT – Inštitút vzdelávania informačných technológii, s.r.o. si vyhradzuje právo presunúť termín konania kurzu pri nedostatočnom počte prihlásených účastníkov (toto neplatí pri garantovanom kurze), ako i v prípade udalostí, ktoré nemôže ovplyvniť (zásah vyššej moci, prerušenie dodávky elektrickej energie, náhla práceneschopnosť lektora). V takomto prípade okamžite kontaktujeme účastníkov školení a dohodneme s nimi náhradný termín.

Cena verejných kurzov
V cene väčšiny nami realizovaných verejných kurzov je zahrnutý aj študijný materiál spoločnosti IVIT (pokiaľ nie je v popise kurzu uvedené inak), ktorý je pre účastníkov kurzov poskytovaný v tlačenej forme.

V cene kurzov sú tiež zahrnuté náklady na predkurzovú a pokurzovú komunikáciu, vystavenie osvedčení pre účastníkov kurzov, náklady spojené s prípravou tréningov a prispôsobenie obsahu kurzov potrebám ich účastníkov. Cena verejných kurzov zahŕňa tiež občerstvenie počas prestávok (káva, čaj, minerálka).

Ubytovanie a obedy pre účastníkov kurzov nie sú zahrnuté v ich základnej cene, objednávajú sa individuálne.

Všetky uvedené ceny sú bez DPH a sú konečné, nakoľko naša spoločnosť nie je platcom DPH.

Technické zabezpečenie verejných kurzov
Verejné počítačové kurzy sú realizované na technike spoločnosti IVIT – Inštitútu vzdelávania informačných technológii, s.r.o. (pokiaľ v popise kurzu nie je uvedené inak). Každý účastník kurzu má k dispozícií PC pre samostatnú prácu.

Spôsoby prihlásenia sa na verejné školenie

* zaslaním vyplnenej prihlášky na adresu ivit@ivit.sk

* prostredníctvom nášho e-shopu na www.ivit.sk

* vyplnením kontaktného formulára www.ivit.sk/kontakt/

* telefonicky na tel. číslach: 037 63 13 188 alebo 0902 904 242

* zaslaním záväznej prihlášky poštou

* osobne v kancelárií spoločnosti IVIT – Inštitút vzdelávania informačných technológii, s.r.o. na ul. Piaristická 10 v Nitre.

Prihlásenie sa na Vami vybrané kurzy je záväzné a vyjadrujete ním svoj súhlas s obchodnými podmienkami uvedenými na portály http://ivit.sk/organizacia/vseobecne-obchodne-podmienky/.

V prípade, že v ponuke verejných kurzov nenájdete termín, ktorý by Vám vyhovoval, kontaktujte prosím naše obchodné oddelenie, pokiaľ to bude možné, vyjdeme Vám v ústrety.Naši
partneri:  
Microsoft Partner Network Naši
klienti:  
DHL Danfoss Embraco Matador Osram Dalkia Slovenská sporiteľňa

           

close

Prihlásenie

Pre prihlásenie zadajte Vaše prihlasovacie meno a heslo, ktoré ste si zvolili pri registrácií. Ak ste zabudli heslo kliknite na obnovenie hesla.

Obnova heslaRegistrácia
Zobraziť heslo
Zapamätať
close

Odber newslettra

Zadajte nasledovné údaje a odoberajte zdarma Newsletter s aktuálnymi termínmi školení, typmi, trikmi a článkami z oblasti IT.

Polia označené hviezdičkou (*) sú povinné.
./
../../