logo

Kontaktujte nás

Máte ďalšie otázky, na ktoré ste tu zatiaľ nenašli odpoveď? Kontaktujte nás mailom, či telefonicky, požadované informácie radi doplníme.

kontakt

Firemný kurz Excel zdarma


Firemný IT kurz Excel pre pokročilých + 2. kurz MS Excel zdarma

Zúčastníte sa počítačového kurzu Excel pre pokročilých, spoznajte pokročilé nástroje tohto programu, zjednodušte a zrýchlite si pomocou nich zdĺhavé a opakujúce sa činnosti pri každodennej práci v programe Excel a my Vás za to odmeníme kurzom Excel zdarma.

IVIT - počítačové kurzy a školenia kdekoľvek na Slovensku

 

Pri realizácií firemného počítačového školenia

Excel pokročilý

s počtom 6 až 10 účastníkov v skupine,

s termínom jeho realizácie

do 30.04.2015, Vám darujeme

jednodňové firemné školenie Excel

z atraktívnej ponuky zdarma.

 

Popis počítačového kurzu Excel pre pokročilých (16 x 45 min.)

Účastníci počítačového kurzu Excel pre pokročilých sa oboznámia s princípmi pokročilej práce so vzorcami a funkciami, spoznajú pokročilé nástroje na analýzu údajov a naučia sa, ako zabezpečiť svoje dáta na rôznych úrovniach tohto programu. Rovnako si osvoja databázové nástroje na zoraďovanie, filtrovanie a zoskupovanie dát v Exceli a spoznajú tiež prácu s kontingenčnými tabuľkami a kontingenčnými grafmi.
Viď. kurz Excel pre pokročilých – podrobná obsahová náplň školenia

Kurz MS Excel (8 x 45 min.) zdarma

Pri záväznom objednaní kurzu Excel pre pokročilých s termínom realizácie do 30.04.2015, si môžete vybrať jeden z nasledovných kurzov MS Excel zdarma: 

IVIT_ikona_Excel

               * kurz Excel – mierne pokročilý (8 hod.) 

kurz Excel – kontingenčné tabuľky (8 h.)

* kurz Excel – tvorba a spracovanie databáz (8 h.)

* kurz Excel - prechodové školenie 2003/2010 (2007, 2013)  (8 h.)

* kurz Excel – makrá pre užívateľov (8 h.)

Cena uzatvorených firemných IT kurzov

Cenová kalkulácia firemných počítačových kurzov sa odvíja od ich požadovanej úrovne (náročnosti na odbornosť), ich rozsahu a frekvencie, počtu účastníkov na kurzoch a tiež od miesta ich realizácie (dopravné náklady a náklady na ubytovanie lektora).
Pri vybranom kurze zdarma budú fakturované len dopravné náklady lektora v prípade potreby vycestovania a tiež náklady na ubytovanie lektora v meste realizácie školenia. V prípade realizácie školenia v priestoroch spoločnosti IVIT tieto náklady odpadajú.

Bližšie informácie o tom, čo budeme potrebovať k vypracovaniu cenového návrhu pre realizáciu firemného počítačového školenia nájdete tu >>>

Garancia kvality  ceny

* bezplatné poradenstvo pri príprave počítačového kurzu

* bezplatný audit vstupných vedomostí zamestnancov - s následným vypracovaním plánu ich ďalšieho vzdelávania,

* individuálne zhodnotenie a formálne uzatvorenie každej vzdelávacej akcie - z pohľadu účastníkov školenia, koordinátora - zadávateľa vzdelávacej akcie zo strany zákazníka i zo strany lektora počítačového školenia,

* garancia vrátenia peňazí - kladieme dôraz na dlhodobé partnerstvá a dokonalé poznanie potrieb a očakávaní zákazníka a na ich reálne splnenie. V rámci zabezpečenia vysokej kvality nami poskytovaných služieb garantujeme preto vrátenie plnej výšky poplatku za kurz, školenie či seminár, pri oprávnenej nespokojnosti účastníkov s jeho realizáciou,

* profesionálny tím osvedčených lektorov - interní lektori s viac ako 12 ročnou praxou a tím spolupracujúcich, metodicky zaškolených osvedčených lektorov - profesionálov vo svojom odbore,

* referencie malých i nadnárodných spoločností - kvalitu našich služieb potvrdzujú naši doterajší klienti malých i nadnárodných spoločností z rôznych oblastí podnikania (v prípade záujmu zašleme zoznam referencií).

Termín a čas realizácie počítačových školení

IVIT_ikona_hodiny

Vybraný počítačový kurz Excel zdarma je možné realizovať po zrealizovaní školenia Excel pre pokročilých, dohodou tiež pred jeho samotnou realizáciou (ak sa napr. bude jednať o tých istých účastníkov školenia, ktorí si potrebujú doplniť vedomosti predchádzajúcej úrovne, popr. ak bude školenie určené pre iných účastníkov, ako pre účastníkov kurzu Excel pre pokročilých).

Firemné počítačové školenia sú v prevažnej miere realizované ako celodňové, t.j. v rozsahu 8 vyučovacích hodín v rámci jedného dňa (1 vyučovacia hodina = 45 min.).
Dohodou je možné prispôsobiť začiatok i koniec realizácie školení, rozloženie a dĺžku prestávok v rámci výučby a tiež frekvenciu stretnutí.
Bližšie info >>>

Miesto realizácie školení

Školenia je možné zrealizovať v priestoroch Vašej spoločnosti kdekoľvek v rámci SR a ČR, dohodou tiež v priestoroch našej spoločnosti v Nitre, v termíne a čase podľa vzájomnej dohody.

Naše počítače u Vás

Aby počítačový kurz splnil svoj zmysel z pohľadu návratnosti vynaložených finančných prostriedkov, z pohľadu investovaného času a tiež z pohľadu splnenia očakávaní zo strany samotných účastníkov kurzu, je dôležité, aby si každý účastník kurzu mohol preberanú problematiku zároveň vyskúšať priamo na počítači počas výkladu lektora.

Pokiaľ Vaši zamestnanci, ktorých na takýto kurz vysielate, nevlastnia firemné notebooky, ktoré by zároveň využili v rámci kurzu pre svoju výučbu, alebo z akéhokoľvek iného dôvodu nie je vo vašich silách v danom termíne pre daný kurz tieto počítače zabezpečiť, radi Vám poslúžime našou mobilnou počítačovou učebňou, ktorá pozostáva z 10 notebookov a dataprojektora. Akciu nie je možné kombinovať s inými akciami. Pre konkrétnu cenovú ponuku sa obráťte na nás.

Rýchly kontakt IVIT >>>

 Naši
partneri:  
Microsoft Partner Network Naši
klienti:  
DHL Danfoss Embraco Matador Osram Dalkia Slovenská sporiteľňa

           

close

Prihlásenie

Pre prihlásenie zadajte Vaše prihlasovacie meno a heslo, ktoré ste si zvolili pri registrácií. Ak ste zabudli heslo kliknite na obnovenie hesla.

Obnova heslaRegistrácia
Zobraziť heslo
Zapamätať
close

Odber newslettra

Zadajte nasledovné údaje a odoberajte zdarma Newsletter s aktuálnymi termínmi školení, typmi, trikmi a článkami z oblasti IT.

Polia označené hviezdičkou (*) sú povinné.
./
../../