logo

Kontaktujte nás

Máte ďalšie otázky, na ktoré ste tu zatiaľ nenašli odpoveď? Kontaktujte nás mailom, či telefonicky, požadované informácie radi doplníme.

kontakt

Komplexná ponuka školení Adobe 0


Pripravili sme pre Vás komplexnú ponuku školení produktov Adobe s možnosťou ich realizácie formou verejných skupín u nás v Nitre, rovnako aj v priestoroch Vašej spoločností kdekoľvek na Slovensku. V ponuke nájdete kurzy pre začiatočníkov i skúsených užívateľov profesionálnych grafických programov Adobe so zameraním na rastrovú a tiež vektorovú grafiku.
14.8.2014

Počítačové školenia Adobe Photoshop, Adobe Illustrator, Adobe InDesign
tiež formou verejných školení v Nitre

Po splnení licenčných podmienok spoločnosti Adobe, Vám pod patronátom nášho skúseného lektora a zároveň profesionálneho grafika s viac ako 15 ročnou praxou, prinášame komplexnú ponuku počítačových školení Adobe zameraných na prácu s vektorovou i rastrovou grafikou v profesionálnych a v súčasnosti vo svete najlepších grafických programoch od spoločnosti Adobe.

ADOBE školenia IVIT

Využite akciovú ponuku verejných

first minute školení

a zúčastníte sa kurzov

Adobe Photoshop
Adobe InDesign

Adobe Illustrator

v októbri a novembri 2014

za zvýhodnených podmienok.

Počítačové školenia Adobe sú určené ako pre začiatočníkov, tak aj pre pokročilých užívateľov týchto grafických programov.

Okrem školení realizovaných priamo v priestoroch vašich spoločností, tak môžete absolvovať aj počítačové školenia Adobe realizované formou verejných skupín u nás v Nitre. Tieto verejné školenia realizujeme v skupinách s počtom od 5 do 8 účastníkov v skupine, čo dáva priestor pre individuálny prístup nášho lektora a tiež priestor na zodpovedanie otázok účastníkov.

Popis počítačových kurzov Adobe

Kurzy Adobe - IVIT

               * kurz Adobe Photoshop - základy (16 h.) 

kurz Adobe Photoshop – pokročilý (16 h.)

* kurz Adobe Photoshop - Webdesignér (16 h.)

* kurz  Adobe InDesign - základy   (16 h.)

* kurz Adobe InDesign - pokročilý (16 h.)

* kurz Adobe Illustrator - základy (16 h.)

* kurz Adobe Illustrator - pokročilý (16 h.)


Počítačový kurz Adobe Photoshop - základy

Počítačový kurz Adobe Photoshop – základy oboznámi účastníkov s profesionálnym grafickým editorom za účelom zvládnutia aktívnej práce s rastrovou grafikou, určenou pre tvorbu ľubovoľnej grafiky, úpravy alebo spracovania digitálnej fotografie.

Viď. detail kurzu Adobe Photoshop – základy – podrobná obsahová náplň školenia, info o ponuke first minute a ďalšie organizačné pokyny >>>
 

Počítačový kurz Adobe Photoshop - pokročilý

Počítačový kurz Adobe Photoshop – pokročilý je zameraný na zvládnutie samostatnej práce s rastrovou grafikou za účelom úpravy fotografií a tvorby fotomontáže.

 • na počítačovom kurze Adobe Photoshop - pokročilý Vás naučíme aktívne pracovať s rastrovou grafikou v programe Adobe Photoshop, ktorý je určený pre tvorbu ľubovoľnej grafiky, úpravu alebo spracovania digitálnej fotografie na profesionálnej úrovni,
 • naučíte sa samostatne ovládať úpravu fotografií, efekty a filtre pre úpravu vzhľadu, nástroje na kreslenie a retušovanie,
 • naučíte sa pracovať s vrstvami, orezávať pozadie za objektom a tvoriť fotomontáže,
 • hotový obrázok dokážete uložiť v správnom formáte a vytlačiť ho.


Viď. detail kurzu Adobe Photoshop – pokročilý – podrobná obsahová náplň školenia, info o ponuke first minute a ďalšie organizačné pokyny >>>


Počítačový kurz Adobe Photoshop - Webdesignér

Počítačový kurz Adobe Photoshop – Webdesignér oboznámi účastníkov s tvorbou grafického návrhu webstránky a jeho optimalizáciou pre klienta a to ako z pohľadu grafika, tak aj z pohľadu montáže stránky pre kódera.

 • na počítačovom kurze Adobe Photoshop - Webdesignér Vás naučíme ako samostatne vytvárať grafický návrh webstránky (základné pravidlá navrhovania, základná schéma rozčlenenia webu, požiadavky grafika pre tvorbu webstránky, nastavenie správy farieb pre publikovanie na internet, rozčlenenie grafiky, hierarchia, navigácia, vytváranie skupín vrstiev),
 • ako exportovať vytvorený grafický návrh do formátov JPEG, GIF, PNG,
 • ako vytvoriť reklamný animovaný GIF banner.
   

Viď. detail kurzu Adobe Photoshop – Webdesignér – podrobná obsahová náplň školenia, info o ponuke first minute a ďalšie organizačné pokyny >>>
 

Počítačový kurz Adobe InDesign - základy

Počítačový kurz Adobe InDesign – základy oboznámi jeho účastníkov s prostredím profesionálneho grafického softvéru, s jeho nástrojmi a princípmi práce pre spracovanie materiálov určenými pre tlač (letáky, vizitky, prospekty, katalógy a iné publikácie) a web.

 • na počítačovom kurze Adobe InDesign - základy sa naučíte zalamovať texty do strán, vytvárať materiály určené pre tlač (letáky, vizitky, prospekty, katalógy a iné publikácie) a web,
 • na praktických príkladoch spoznáte, ako vytvárať časopis, brožúru.
   

Viď. detail kurzu Adobe InDesign – základy – podrobná obsahová náplň školenia, info o ponuke first minute a ďalšie organizačné pokyny >>>
 

Počítačový kurz Adobe InDesign - pokročilý

Počítačový kurz Adobe InDesign – pokročilý oboznámi jeho účastníkov s pokročilými nástrojmi programu Adobe InDesign (pod operačným systémom Windows) za účelom dokonalého zvládnutia profesionálnej práce s počítačovou sadzbou a prípravou podkladov pre tlač a web.

 • na počítačovom kurze Adobe InDesign - pokročilý sa okrem iného naučíte pripravovať brožúry, časopisy, knihy a ďalšie publikácie, čim zvýšite Vašu možnosť získať a nájsť tak uplatnenie v oblasti marketingu, reklamy, propagácie a podobne.
   

Viď. detail kurzu Adobe InDesign - pokročilý – podrobná obsahová náplň školenia, info o ponuke first minute a ďalšie organizačné pokyny >>>
 

Počítačový kurz Adobe Illustrator - základy

Počítačový kurz Adobe Illustrator – základy oboznámi jeho účastníkov s vektorovou grafikou v profesionálnom grafickom kresliacom programe Adobe Ilustrátor, ktorý umožňuje efektívnu podporu pre vytváranie modernej kreatívnej grafiky.

 • na počítačovom kurze Adobe Illustrator - základy sa naučíte pripravovať vizitky, letáky, graficky upravovať text, tvoriť logo,
 • doplníte si znalosť základných praktických požiadaviek na dizajn.
   

Viď. detail kurzu Adobe Illustrator – základy – podrobná obsahová náplň školenia, info o ponuke first minute a ďalšie organizačné pokyny >>>
 

Počítačový kurz Adobe Illustrator - pokročilý

Počítačový kurz Adobe Illustrator – pokročilý oboznámi jeho účastníkov s pokročilou prácou s vektorovou grafikou v profesionálnom grafickom kresliacom programe Adobe Ilustrátor.

 • na počítačovom kurze Adobe Illustrator - pokročilý sa okrem prípravy vizitiek a letákov, grafickej úpravy textu, a tvorby loga, naučíte tiež, ako technicky správne pripraviť digitálne podklady pre ďalšie spracovanie na export, tlač a internet.
   

Viď. detail kurzu Adobe Illustrator – pokročilý – podrobná obsahová náplň školenia, info o ponuke first minute a ďalšie organizačné pokyny >>>

 

Táto naša komplexná ponuka počítačových školení Adobe je zameraná predovšetkým na nasledovné cieľové skupiny: počítačoví grafici, grafickí dizajnéri, zalamovači, DTP operátori (grafická a technická príprava do tlače), spisovatelia, výtvarníci, nakladatelia, reklama a grafický dizajn, reklamné grafické štúdiá a agentúry, polygrafický a vydavateľský priemysel, inzertné noviny, časopisy, tlačiarne, digitálna tlač a kopírovacie služby, oddelenia reklamnej propagácie a marketingu pre všetkých, ktorí potrebujú aktívne pracovať s rastrovou grafikou a nájsť uplatnenie v oblasti marketingu, reklamy, propagácie.

V prípade Vášho záujmu o rezerváciu miesta na niektorom z uvedených verejných školení, kliknite prosím na odkaz k detailu daného kurzu (napr. kliknutím na odkaz pri jednotlivých popisoch kurzov) a využite možnosti priameho objednania cez náš web, prípadne využite kontaktný formulár v sekcii Kontakt, poprípade nás kontaktujte priamo e-mailom (porubsky@ivit.sk alebo ivit@ivit.sk) alebo telefonicky (0902 904 242; 037 6313 188)


Cenotvorba uzatvorených firemných IT kurzov

V prípade záujmu o realizáciu uzatvoreného (firemného) školenia, sa cenová kalkulácia odvíja od jeho požadovanej úrovne (náročnosti na odbornosť), jeho rozsahu a frekvencie, počtu účastníkov na kurze a tiež od miesta realizácie školenia (dopravné náklady a náklady na ubytovanie lektora).

Bližšie informácie o tom, čo budeme potrebovať k vypracovaniu cenového návrhu pre realizáciu firemného počítačového školenia nájdete tu >>>

 

Rýchly kontakt IVIT >>>Sociálne siete

Sledujte nás aj na sociálnych sieťach:
Linkedin - spájame sa s profesionálmi,
Facebook - súťaže a informácie z oblasti IT
Youtube - videá z našich školení a kurzov.
Instagram - fotky z našich podujatí

MAKRÁ ČI PROGRAMOVANIE VO VBA?

Opakujete v Exceli tie isté operácie zas a znova a radi by ste ich zautomatizovali?

Viete kedy použiť jednoduché makro a kedy začať programovať v jazyku VBA (Visual Basic for Aplication)? 

 

Vzdelávací poukaz

Investujte do Vášho osbnostné rozvoja v informačných technológiách kúpou zvýhodnených vzdelávacích poukazov pre rok 2020.

výber vzdelávacích pokazov >>>

Naši
partneri:  
Microsoft Partner Network Naši
klienti:  
DHL Danfoss Embraco Matador Osram Dalkia Slovenská sporiteľňa

           

close

Prihlásenie

Pre prihlásenie zadajte Vaše prihlasovacie meno a heslo, ktoré ste si zvolili pri registrácií. Ak ste zabudli heslo kliknite na obnovenie hesla.

Obnova heslaRegistrácia
Zobraziť heslo
Zapamätať
close

Odber newslettra

Zadajte nasledovné údaje a odoberajte zdarma Newsletter s aktuálnymi termínmi školení, typmi, trikmi a článkami z oblasti IT.

Polia označené hviezdičkou (*) sú povinné.
./
../../