logo

Kontaktujte nás

Máte ďalšie otázky, na ktoré ste tu zatiaľ nenašli odpoveď? Kontaktujte nás mailom, či telefonicky, požadované informácie radi doplníme.

kontakt

Prechodové školenia na Microsoft Office


Ukončenie podpory stále obľúbenej verzie kancelárskych programov Microsoft Office 2003 (apríl 2014) prináša zvýšený záujem o prechodové školenia na nové verzie Microsoft Office 2010 a 2013. Preto sme na mesiace február a marec pripravili cenovo výhodne balíky počítačových školení z tejto oblasti.
3.2.2014

Účastníci týchto rozdielových kurzov so zameraním na produkty MS Office (Word, Excel, PowerPoint a Outlook), získajú prehľad o najdôležitejších zmenách a novinkách v jednotlivých programoch ich nových verzií.

V prípade Vášho záujmu o realizáciu uzatvorených prechodových školení MS Office v priestoroch vašej spoločnosti (kdekoľvek na Slovensku), Vám pri ich realizácií v období od 01.02.2014 do 31.03.2014 ponúkame zľavu vo výške 20% z ich štandardných cien a zabezpečenie školenia našou mobilnou PC učebňou zdarma (10 notebookov + dataprojektor).

viac info >>>Sociálne siete

Sledujte nás aj na sociálnych sieťach:
Linkedin - spájame sa s profesionálmi,
Facebook - súťaže a informácie z oblasti IT
Youtube - videá z našich školení a kurzov.
Instagram - fotky z našich podujatí

MAKRÁ ČI PROGRAMOVANIE VO VBA?

Opakujete v Exceli tie isté operácie zas a znova a radi by ste ich zautomatizovali?

Viete kedy použiť jednoduché makro a kedy začať programovať v jazyku VBA (Visual Basic for Aplication)? 

 

Vzdelávací poukaz

Investujte do Vášho osbnostné rozvoja v informačných technológiách kúpou zvýhodnených vzdelávacích poukazov pre rok 2020.

výber vzdelávacích pokazov >>>

Naši
partneri:  
Microsoft Partner Network Naši
klienti:  
DHL Danfoss Embraco Matador Osram Dalkia Slovenská sporiteľňa

           

close

Prihlásenie

Pre prihlásenie zadajte Vaše prihlasovacie meno a heslo, ktoré ste si zvolili pri registrácií. Ak ste zabudli heslo kliknite na obnovenie hesla.

Obnova heslaRegistrácia
Zobraziť heslo
Zapamätať
close

Odber newslettra

Zadajte nasledovné údaje a odoberajte zdarma Newsletter s aktuálnymi termínmi školení, typmi, trikmi a článkami z oblasti IT.

Polia označené hviezdičkou (*) sú povinné.
./
../../