logo

Kontaktujte nás

Máte ďalšie otázky, na ktoré ste tu zatiaľ nenašli odpoveď? Kontaktujte nás mailom, či telefonicky, požadované informácie radi doplníme.

kontakt

Vzdelávacie poukazy na rok 2014 pri ktorých ušetíte 2 krát


Darujte sebe alebo svojim blízkym, priateľom, kolegom vzdelávaci poukaz na ľubovoľné počítačové školenie. Kompletný zoznam verejných školení nájdete na našej stránke. Teraz máte navyše jedinečnú možnosť ušetriť 2 krát. Raz za DPH  - 20% a druhýkrát - 30% ako ďalší bonus na Vaše vzdelávanie.

Spoločnosť IVIT - Inštitút vzdelávania informačných technológií, s.r.o. sa v budúcom roku stáva platcom DPH, čím budú ceny kurzov automaticky navýšené o túto položku, t.j. o 20%.

Využite preto poslednú príležitosť neplatiť DPH a tým značne ušetriť. Navyše ako bonus k vzdelávaciemu poukaz získavate automaticky od nás ako darček zľavu ďalších 30% pri úhrade do 10. januára.

Vzdelávacie poukazy je možné použiť pri platbe všetkých počítačových školení, kurzov a seminárov, ktoré organizuje spoločnosť IVIT v priebehu budúceho roku. Počet poukazov na jednu osobu nie je obmedzený. Hodnota jedného vzdelávacieho poukazu je 42,00 €, pričom je možné uhradiť z nich školenie vo výške 60,00 €. Vzdelávacie poukazy je možné pri drahších školeniach spájať ale nie možné kombinovať ich s ďalšími zľavami a akciami.

Príklady použitia vzdelávacieho poukazu

1. Mám záujem o školenie Excelu, chcem sa naučiť pracovať so vzorcami, používať funkcie, tvoriť grafy a orientovať sa v databázových nástrojoch (zoraďovať, filtrovať a pod.). Základy z programu Excel už mám.

Naše odporúčanie je absolvovať kurz Excel - mierne pokročilý (najbližší termín už 15.1.2014).

Štandardná cena školenia je 56,00 € bez DPH. S DPH je cena školenia 67,20 €. Vy môžete získať školenie za cenu vzdelávacieho poukazu 42,00 €.
Keďže cena vzdelávacieho pokuazu bola vyššia ako cena školenia o 4,00€ a z poukazov sa nevydáva - získavate od nás obed v reštaurácii Hoffer (denné menu v hodnote 4,30 €)

2. Mám záujem o školenie Excel, ale mám vyššie očakávania. Chcem sa naučiť efektívne pracovať s oblasťami pri vzorcoch, používať pokročilé funkcie (VLOOKUP, INDEX, SUMIF, ...), rýchlo a dobre pracovať s kontingenčnými tabuľkami a grafmi, vedieť si zabezpečiť zošity a hárky a nechať sa prekvapiť novými témami v Exceli.

Naše odporúčanie je absolvovať najobľúbenejší počítačový kurz roku 2013 Excel pre pokročilých.

Štandardná cena školenia je 119,00 € bez DPH. S DPH je cena školenia 142,80 €. Vy ho môžete získať už za cenu 2 vzdelávacích poukazov 84,00 €.

3. Mám záujem o školenia, ale nevyhovuje mi vzdelávanie v skupine. Moje znalosti sú veľmi malé a viac by mi vyhovovalo, ak by sa lektor venoval len mne a mojim potrebám.

Naše odporúčanie je absolvovať individuálne školenie, kde cena za jednu vyučovaciu hodinu je 20,00 € bez DPH. Počet zakúpených poukazov je potom už len na Vás. Napr. témy Excel - základy, ktorý je v skupine rozsahovo 8 vyučovacích hodín, zaberú pri individuálnom školení cca 4 vyučovacie hodiny (1 vyučovacia hodina = 45 min.). Takže odporúčame v tomto prípade zakúpenie 1 vzdelávacieho poukazu a zvyšok uhradiť podľa skutočne zrealizovaného počtu vyučovacích hodín po školení.

Vzdelávacie poukazy je možné aj darovať, sú prenosné, je ich možné využiť na verejné školenia ale rovnako aj na firemné uzatvorené školenia a individuálne školenia. Z poukazov sa nevydáva ale v prípade rozdielu minimálne 4,00 € vo Váš neprospech, je obed na náš účet. Ak naopak cena vzdelávacieho poukazu nepokrýva cenu školenia, je možné použiť na školenie buď viac poukazov alebo zvyšok uhradiť pred začiatkom konania školenia.

Vzdelávacie kupóny je možne objednať na mailovej adrese: ivit@ivit.sk alebo telefonicky na číslach 037 63 13 188 (pevná linka), 0905 748 348 (O2) a 0902 904 242 (Telekom).

Forma doručenia: na výber v elektornickej podobe (e-mailom) alebo v tlačenej podobe (poštou).

 Sociálne siete

Sledujte nás aj na sociálnych sieťach:
Linkedin - spájame sa s profesionálmi,
Facebook - súťaže a informácie z oblasti IT
Youtube - videá z našich školení a kurzov.
Instagram - fotky z našich podujatí

MAKRÁ ČI PROGRAMOVANIE VO VBA?

Opakujete v Exceli tie isté operácie zas a znova a radi by ste ich zautomatizovali?

Viete kedy použiť jednoduché makro a kedy začať programovať v jazyku VBA (Visual Basic for Aplication)? 

 

Vzdelávací poukaz

Investujte do Vášho osbnostné rozvoja v informačných technológiách kúpou zvýhodnených vzdelávacích poukazov pre rok 2020.

výber vzdelávacích pokazov >>>

Naši
partneri:  
Microsoft Partner Network Naši
klienti:  
DHL Danfoss Embraco Matador Osram Dalkia Slovenská sporiteľňa

           

close

Prihlásenie

Pre prihlásenie zadajte Vaše prihlasovacie meno a heslo, ktoré ste si zvolili pri registrácií. Ak ste zabudli heslo kliknite na obnovenie hesla.

Obnova heslaRegistrácia
Zobraziť heslo
Zapamätať
close

Odber newslettra

Zadajte nasledovné údaje a odoberajte zdarma Newsletter s aktuálnymi termínmi školení, typmi, trikmi a článkami z oblasti IT.

Polia označené hviezdičkou (*) sú povinné.
./
../../