logo

Kontaktujte nás

Máte ďalšie otázky, na ktoré ste tu zatiaľ nenašli odpoveď? Kontaktujte nás mailom, či telefonicky, požadované informácie radi doplníme.

kontakt

Organizačné pokyny - verejné školenia


Organizačné pokyny pre verejné počítačové školenia

Čas realizácie verejných počítačových kurzov

Realizácia verejných počítačových kurzov a školení prebieha v Nitre, v Žiline, v Banskej Bystrici a v Košiciach v čase od 8:30 do 15:45 hod. (pokiaľ pri popise kurzu nie je uvedené inak; 1 vyučovacia hodina = 45 min.). V rámci denného rozsahu kurzu je štandardne plánovaná jedna 15 min. prestávka dopoludnia, 45 min. prestávka na obed a jedna 15 min. prestávka popoludní.

Bližšie informácie o verejných kurzoch (miesto konania, čas registrácie a pod.) budú zaslané cca týždeň pred termínom ich realizácie.

Podmienky realizácie verejných IT kurzov

Realizácia verejných kurzov je podmienená účasťou vopred stanoveného, minimálneho počtu záväzne prihlásených účastníkov (vo väčšine prípadov sa jedná o 5-tich účastníkov v skupine).

Maximálny počet účastníkov v jednotlivých skupinách pri vyššie uvedených školeniach je 10 (pokiaľ pri popise kurzu nie je uvedené inak).

Spoločnosť IVIT – Inštitút vzdelávania informačných technológii, s.r.o. si vyhradzuje právo presunúť termín konania kurzu pri nedostatočnom počte prihlásených účastníkov (toto neplatí pri garantovanom kurze), ako i v prípade udalostí, ktoré nemôže ovplyvniť (zásah vyššej moci, prerušenie dodávky elektrickej energie, náhla práceneschopnosť lektora). V takomto prípade okamžite kontaktujeme účastníkov školení a dohodneme s nimi náhradný termín.

Cena verejných počítačovýh školení a kurzov

V cene vyššie uvedených verejných IT kurzov a śkolení je zahrnutý aj študijný materiál spoločnosti IVIT, ktorý je pre účastníkov kurzov poskytovaný v tlačenej forme (pokiaľ pri popise kurzu nie je uvedené inak).

V cene kurzov sú tiež zahrnuté náklady na predkurzovú a pokurzovú komunikáciu, vystavenie osvedčení pre účastníkov kurzov, náklady spojené s prípravou tréningov a prispôsobenie obsahu kurzov potrebám ich účastníkov. Cena verejných kurzov zahŕňa tiež občerstvenie počas prestávok (káva, čaj, minerálka, keksíky).

Ubytovanie a obedy pre účastníkov kurzov nie sú zahrnuté v ich základnej cene, objednávajú sa individuálne, na požiadanie účastníkov školenia.

Všetky ceny kurzov sú uvedené bez DPH.

Technické zabezpečenie verejných kurzov

Verejné počítačové kurzy sú realizované na technike spoločnosti IVIT – Inštitútu vzdelávania informačných technológii, s.r.o. (pokiaľ v popise kurzu nie je uvedené inak). Každý účastník kurzu má k dispozícií PC pre samostatnú prácu.

Garancia kvality a ceny

V rámci zabezpečenia vysokej kvality nami poskytovaných služieb Vám garantujeme vrátenie plnej výšky poplatku za kurz, školenie či seminár, pri oprávnenej nespokojnosti účastníkov s jeho realizáciou.

Osvedčenie o absolvovaní počítačových kurzov

Účastníkom každého zrealizovaného počítačového školenia bude vystavené osvedčenie o jeho absolvovaní.
Absolvent školenia tak získa oficiálny doklad o absolvovaní daného školenia pod taktovkou spoločnosti IVIT - Inštitút vzdelávania informačných technológii, s.r.o.

Spôsoby prihlásenia sa na verejné počítačové školenie

* zaslaním vyplnenej prihlášky na adresu ivit@ivit.sk

* prostredníctvom nášho e-shopu na www.ivit.sk

* vyplnením kontaktného formulára www.ivit.sk/kontakt/

* telefonicky na tel. číslach: 037 63 13 188 alebo 0902 904 242

* zaslaním záväznej prihlášky poštou

* osobne v kancelárií spoločnosti IVIT – Inštitút vzdelávania informačných technológii, s.r.o. na ul. Piaristická 10, Nitra.

Prihlásenie sa na Vami vybrané kurzy je záväzné a vyjadrujete ním svoj súhlas s obchodnými podmienkami uvedenými na portály http://ivit.sk/organizacia/vseobecne-obchodne-podmienky/.

V prípade, že v ponuke verejných kurzov nenájdete termín, ktorý by Vám vyhovoval, kontaktujte prosím naše obchodné oddelenie, pokiaľ to bude možné, vyjdeme Vám v ústrety.First minute kurzy

Plánujte si svoje
IT vzdelávanie s predstihom
a získajte výrazné zľavy
na vybrané IT školenia

viac

Riešenia pre Vás

Aktuálne riešenie pre účtovníkov - generovanie xml formátu pre účely kontrolných výkazov pre finančnú správu.

viac

kontaktujte nás

Potrebujete viac informácií?

viac

verejné IT kurzy

Verejné počítačové kurzy
v Nitre, v Bratislave, 
v Žiline a v Košiciach, info o ich termínoch, cenách a akciách pre 1. polrok 2020

viac

Naši
partneri:  
Microsoft Partner Network Naši
klienti:  
DHL Danfoss Embraco Matador Osram Dalkia Slovenská sporiteľňa

           

close

Prihlásenie

Pre prihlásenie zadajte Vaše prihlasovacie meno a heslo, ktoré ste si zvolili pri registrácií. Ak ste zabudli heslo kliknite na obnovenie hesla.

Obnova heslaRegistrácia
Zobraziť heslo
Zapamätať
close

Odber newslettra

Zadajte nasledovné údaje a odoberajte zdarma Newsletter s aktuálnymi termínmi školení, typmi, trikmi a článkami z oblasti IT.

Polia označené hviezdičkou (*) sú povinné.
./
../../