logo

Buďte informovaní

Aktuálne termíny, tipy, triky, články priamo na Váš e-mail

 

 

Novinky

path

Obchodný zástupca - pracovná pozícia v IVITe

Aktívne hľadáme do nášho tímu kolegov, ktorí rovnako ako mi veria, že len dobre odvedená práca je prínosom pre našich zákazníkov a zároveň cesta k nášmu úspechu.
Aktuálne plánujeme posilniť náš tím o pozíciu obchodného zástupcu pre západoslovenský región.
26.4.2017

path

Lektor IT kurzov - pracovná pozícia v IVITe

Pokiaľ Vás láka práca v oblasti IT a veríte, že by ste na pozícii lektora boli v našej spoločnosti tým správnym človekom, budeme radi ak nás o tom presvedčíte.
26.4.2017

path

Otvorili sme nový e-shop pre počítačové kurzy

Všetky bežné počítačové školenia, ktoré realizujeme formou verejných skupín, si teraz môžete jednoducho a rýchlo kúpiť v našom novom e-shope. Predaj počitačových kurzov nájdete na stránke: www.kurzy-it.sk.

19.1.2015

path

Podporili sme dobrú vec - Vianočný bazár v Nitre

V nedeľu 7. decembra 2014 sa vo foyer Divadla Andreja Bagara v Nitre bude konať dobročinný vianočný bazár, do ktorého sa môžete zapojiť rôznymi spôsobmi. Sme radi, že malou mierou sme mohli prispieť aj my. Zastavte sa v sobotu v divadle a darovaním alebo zakúpením drobnosti na bazáre prispejte aj vy Nadácii naše dieťatko pri Fakultnej nemocnici v Nitre.

2.12.2014

path

Nový počítačový kurz na PowerPivot v ponuke

Nový počítačový kurz Excel – PowerPivot je určený pre pre pokročilých užívateľov programu Excel, ktorí potrebujú analyzovať veľké množstvo dát, bežne pracujú s kontingenčnými tabuľkami, no naviac potrebujú vytvárať relačné vzťahy priamo v Exceli, byť schopní importovať dáta z viacerých zdrojov a používať náročnejšie výpočty v kontingenčných tabuľkách.

12.10.2014

path

Komplexná ponuka školení Adobe

Pripravili sme pre Vás komplexnú ponuku školení produktov Adobe s možnosťou ich realizácie formou verejných skupín u nás v Nitre, rovnako aj v priestoroch Vašej spoločností kdekoľvek na Slovensku. V ponuke nájdete kurzy pre začiatočníkov i skúsených užívateľov profesionálnych grafických programov Adobe so zameraním na rastrovú a tiež vektorovú grafiku.
14.8.2014
 

path

Využitie podmieneného formátovania - blog

V našej sekcii Blog - pribudol ďalší článok, ktorý sa podobne ako predchádzajúce snaží vyriešiť praktický problem z firemného prostredia používania Microsoft Excel. Tento krat sa v ňom dočítate ako je možné dohľadať v tabuľke zamestnancou tých, ktorý maju práve dnes narodeniny.
28.7.2014

path

Last Minute: Joomla - tvorba profi webov

Počítačový kurz Joomla - tvorba profi webov oboznámi účastníkov s redakčným systémom, ktorý umožňuje ľahko a hlavne rýchlo vytvoriť a spravovať web aj užívateľom, ktorí nemali v tejto oblasti doposiaľ žiadne skúsenosti. Dvojdňový kurz s možnosťou pracovať na svojom projekte pod dohľadom skúseného profesionála.
5.4.2014

path

First minute - počitačové kurzy v Nitre

Rezervujte si účasť na vybraných verejných počítačových školeniach v Nitre s predstihom a získajte 10 až 32% zľavu za skoré prihlásenie. V ponuke kancelárske programy - Excel, Word, PowerPoint, Outlook, rozdielové školenia pre Microsoft Office 2013, tvorba webu a databáz, počitačové kurzy pre manažérov - Microsoft Project, Outlook a práca s tabletom.
31.3.2014

path

Last Minute: kurzy Excel v Nitre

Tento mesiac je výborná príležitosť naučiť sa čo najviac pre efektívnu prácu s programom Excel. Zvládnite rýchlo a jednoducho, formou krátkych školení so skúseným lektorom všetky oblasti, ktoré Vás v programe Excel zaujímajú. Vzorce, tvorba tabuliek, spracovanie údajov a databáz, filtre, funkcie, makrá, kontingenčné tabuľky a mnoho viac sa naučíte v malej skupine.
5.3.2014

path

Kontrolný výkaz pre daň z pridanej hodnoty

Aktuálne sa v súvislosti s povinnosťou podávať kontrolné výkazy pre daň z pridanej hodnoty elektronicky, na nás obracia veľké množstvo klientov s požiadavkou na riešenie tohto problemu. Pre tých, ktorí si nechali túto povinnosť na poslednu chvílu máme jednu dobrú správu - riešenie je tu.
19.2.2014

path

Prechodové školenia na Microsoft Office

Ukončenie podpory stále obľúbenej verzie kancelárskych programov Microsoft Office 2003 (apríl 2014) prináša zvýšený záujem o prechodové školenia na nové verzie Microsoft Office 2010 a 2013. Preto sme na mesiace február a marec pripravili cenovo výhodne balíky počítačových školení z tejto oblasti.
3.2.2014

path

Nové IT kurzy ORACLE v ponuke IVIT

Kopírujúc dopyt zo strany našich zákazníkov a zároveň využívajúc potenciál našich lektorov - špecialistov na prácu s databázami ORACLE, sme pre Vás pripravili prvé dva zo základných modulov počítačových školení Oracle.
21.1.2014

path

Stali sme sa platcom DPH

Dovoľujeme si týmto upozorniť všetkých našich stálych a tiež potencionálnych partnerov vo vzdelávaní, že dňom 19.01.2014 sa IVIT - Inštitút vzdelávania informačných technológií, s.r.o. stáva platcom dane DPH.

19.1.2014

path

Vzdelávacie poukazy na rok 2014 pri ktorých ušetíte 2 krát

Darujte sebe alebo svojim blízkym, priateľom, kolegom vzdelávaci poukaz na ľubovoľné počítačové školenie. Kompletný zoznam verejných školení nájdete na našej stránke. Teraz máte navyše jedinečnú možnosť ušetriť 2 krát. Raz za DPH  - 20% a druhýkrát - 30% ako ďalší bonus na Vaše vzdelávanie.

path

Získajte kurz Excelu za dobrý skutok.

IVIT sa aj tento rok zučastňuje na dobročinnej akcii Vianočný bazár, ktoý sa bude konať v sobotu 14. decembra 2013 od 9:00 do 20:00,  v priestoroch Divadla Andreja Bagara v Nitre. Všetkým učastnikom tejto charitatívnej akcie ponúkame možnosť ziskať kupóny na bezplatnú účať na vybraných verejných počitačových školeniach našej spoločnosti.

path

Použitie indikátorov v Microsoft Projecte

Článkov venovaných problematike používania Microsoft Project je na webe pomenej, preto som sa rozhodol postupne pridávať nielen články, ale aj postupy a riešenia, na ktoré sa ma klienti počas školení Microsoft Project pýtajú. Dnes by som chcel začať s ukážkou využitia grafických indikátorov.

path

Nový kurz v ponuke - Práca s tabletom - Android

Vzhľadom na narastajúci počet dopytov zo strany našich zákazníkov, sme pre Vás pripravili atraktívne školenie zamerané na prácu s tabletom s celosvetovo obľúbeným operačným systémom Android. Školenie je vhodné pre všetkých užívateľov, ktorí chcú aktívne pracovať s tabletom a chcú využiť svoj tablet naplno.

path

Nové kurzy v ponuke - AutoCAD základy aj pre pokročilých

Od septembra sme zaradili do ponuky firemných uzatvorených školení aj kurz AutoCAD. Produkt firmy Autodesk predstavuje svetovú špičku medzi CAD aplikáciami. Oba kurzy su navrhnuté ako dvojdňové (16 h), pričom vieme prispôsobiť témy školenia Vašim predstavám.

path

Ako zdieľať údaje v programe Excel

Pre plnohodnotnú prácu v dokumente do ktorého súčasne pristupujú viacerí užívatelia v rámci siete, je potrebne nastaviť voľbu - zdieľaný zošit. Je to zošit, ktorého nastavenie umožňuje súčasné zobrazovanie zošita a vykonávanie zmien viacerými používateľmi. Každý používateľ, ktorý zošit uloží, uvidí zmeny vykonané ostatnými používateľmi.

path

Predĺženie akcie Firemný kurz Excel zdarma

Pre veľký záujem a ohlas zo strany našich klientov z rôznych kútov Slovenska, sme sa rozhodli predĺžiť akciu zameranú na získanie jednodňového kurzu Excel zdarma.
Po absolvovaní kurzu Excel pre pokročilých tak majú i naďalej malé aj veľké spoločnosti možnosť vybrať si ďalší kurz z atraktívnej ponuky modulov Excel zdarma.

23.10.2013

path

Hľadáme lektorov IT z celého Slovenska

Hľadáme lektora na vedenie počítačových kurzov. Ideálna práca aj pre študentov VŠ príslušného smeru. Príležitosť ukázať sa na trhu práce v renomovaných nadnárodných spoločnostiach po celom Slovensku. Vhodné aj ako absolventska prax. Tiež doplňame rady o skúsených profesionálnych lektorov z tejto oblasti.
26.4.2017

path

Akcie a bonusy pre školenia v mesiaci júl a august

V mesiacoch júl - august Vám za zvýhodnených podmienok pripravíme počítačové kurzy s miestom realizácie v priestoroch Vašej spoločnosti kdekoľvek na Slovensku. Za školenia realizované v tomto období ponukame širokú paletu zaujímavých bonusov. Radi Vám v týchto termínoch vypomôžeme našou mobilnou počítačovou učebňou, ktorá pozostáva z 10 notebookov a dataprojektora zdarma.
28.6.2013

path

Prechádzate na novú verziu MS Office (2007, 2010, 2013)?

Pripravili sme pre Vás rozdielové (prechodové) kurzy vhodné ako pre vedúcich a riadiacich pracovníkov, ktorí stoja pred rozhodnutím spojeným s prechodom na nové verzie MS Office, tak aj pre všetkých užívateľov starších verzií MS Office (2003 a nižšie)
1.9.2013

path

Kalendár verejných školení - aktualizácia

Dňa 1.4.2013 bola zaktualizovaná ponuka verejných počítačových kurzov konaných v Nitre o nové produkty spoločnosti. Rovnako sme z dôvodu veľkého záujmu rozšírili ponuku obľubených počítačových modulov o nové termíny.

01.04.2013

Naši
partneri:  
Microsoft Partner Network Naši
klienti:  
DHL Danfoss Embraco Matador Osram Dalkia Slovenská sporiteľňa

           

close

Prihlásenie

Pre prihlásenie zadajte Vaše prihlasovacie meno a heslo, ktoré ste si zvolili pri registrácií. Ak ste zabudli heslo kliknite na obnovenie hesla.

Obnova heslaRegistrácia
Zobraziť heslo
Zapamätať
close

Odber newslettra

Zadajte nasledovné údaje a odoberajte zdarma Newsletter s aktuálnymi termínmi školení, typmi, trikmi a článkami z oblasti IT.

Polia označené hviezdičkou (*) sú povinné.
./
../../